23
Cze
/
19:06
Patryk Kieliś młodzieżowe lata spędził w drużynach Cracovii oraz AP Profi Zielonki. W sierpniu 2020 roku zadebiudował na poziomie II ligi w barwach Hutnika Kraków, którego barwy reprezentował przez kolejne lata, z przerwą na występy w Puszczy Niepołomice, gdzie 26 lipca 2024 roku zadebiutował na szczeblu Ekstraklasy.
W ubiegłym sezonie Patryk wystąpił w 31. spotkaniach Betclic 2. Ligi, w których strzelił osiem bramek oraz w trzech starciach Pucharu Polski. 25 - latek ma na swoim koncie 170. gier dla Hutnika.
Witamy Patryk na pokładzie, życzymy dużo zdrowia oraz samych sukcesów z "Biało-Czarnymi".
Fot.
Adrian Maraś
































































