Patryk Kieliś zawodnikiem Sandecji

Szeregi naszego zespołu wzmacnia 25 - letni skrzydłowy Patryk Kieliś, który związał się z "Sączersami' roczną umową, z opcją przedłużenia jej o dwanaście miesięcy.
23 Cze / 19:06

Patryk Kieliś młodzieżowe lata spędził w drużynach Cracovii oraz AP Profi Zielonki. W sierpniu 2020 roku zadebiudował na poziomie II ligi w barwach Hutnika Kraków, którego barwy reprezentował przez kolejne lata, z przerwą na występy w Puszczy Niepołomice, gdzie 26 lipca 2024 roku zadebiutował na szczeblu Ekstraklasy.

W ubiegłym sezonie Patryk wystąpił w 31. spotkaniach Betclic 2. Ligi, w których strzelił osiem bramek oraz w trzech starciach Pucharu Polski. 25 - latek ma na swoim koncie 170. gier dla Hutnika.

Witamy Patryk na pokładzie, życzymy dużo zdrowia oraz samych sukcesów z "Biało-Czarnymi".

Autor Sebastian Stanek
Fot. Adrian Maraś
Multimedia