"Biało-Czarni" wrócili do zajęć

Nasza drużyna rozpoczęła dzisiaj okres przygotowawczy przed startem nowego sezonu. Na pierwszym treningu pojawiło się kilku podopiecznych Akademii Sandecja oraz zawodnicy testowani.
22 Cze / 20:06

W poniedziałkowych zajęciach udział wzięli wyróżniający się zawodnicy Akademii Sandecja: Maciej Piskor (2009), Jakub Groń (2010), Ksawery Grzesiak (2010) oraz Maciej Olchawa (2010).

Ponadto sztab szkoleniowy przyglądał się pięciu testowanym zawodnikom o statusie młodzieżowca oraz napastnikowi. Pierwszy tydzień przygotowań zakończymy meczem kontrolnym z Hutnikiem Kraków.

Autor Sebastian Stanek
Fot. Adrian Maraś
Multimedia