24
Cze
/
10:06
Marcel Płocica urodził się 28 kwietnia 2009 roku i od wielu lat związany jest z młodzieżowymi grupami Górnika Zabrze. W ubiegłym sezonie zadebiutował na szczeblu Betclic 3. Ligi, gdzie w drugiej drużynie wystąpił w dziewiętnastu spotkaniach, strzelając osiem goli.
Napastnik występy w seniorskiej piłce dzielił z grą w Centralnej Lidzie Juniorów, gdzie z kolei w dwunastu meczach pięciokrotnie znajdywał drogę do siatki rywali.
Marcel to także młodzieżowy Reprezentant Polski, w ostatnich latach występował w kadrach U-15, U-16 oraz obecnie U-17.
Witamy Marcel na pokładzie, życzymy dużo zdrowia oraz samych sukcesów z "Biało-Czarnymi".
Fot.
Adrian Maraś
































































