Przegląd prasy po meczu z Olimpią

Sprawdzamy, jak na sobotnie zwycięstwo naszego zespołu z Olimpią Grudziądz zareagowały krajowe oraz lokalne media.
19 Lis / 00:11

grudziadz.eska.pl

Olimpia przegrywa na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz. Trudna sytuacja grudziądzan!

Od porażki rundę rewanżową na drugoligowych boiskach rozpoczęli piłkarze Olimpii Grudziądz. "Biało-zieloni" na wyjeździe przegrali z Sandecją Nowy Sącz 0:1.(czytaj więcej)

dts24.pl

Sandecja – Olimpia Grudziądz 1:0 (1:0). Relacja, wypowiedzi, zdjęcia z meczu

Sandecja pokonała Olimpię Grudziądz w rozmiarze 1:0, biorąc tym samym udany rewanż za przegraną na inaugurację sezonu. Gola na wagę trzech punktów zdobył Denis Potoma.(czytaj więcej)

sportowefakty.wp.pl

Rozpoczęły się rewanże w II lidze

Do ważnego meczu dla sytuacji na dole tabeli doszło w Krakowie. Sandecja Nowy Sącz poprawiła swoją i tak trudną sytuację zwycięstwem 1:0 z Olimpią Grudziądz. Jedyne uderzenie do bramki beniaminka oddał Denis Potoma w 23. minucie.(czytaj więcej)

pomorska.pl

Olimpia Grudziądz przegrała z ostatnim zespołem w tabeli. Czerwona latarnia coraz bliżej

Kiepski finisz rundy wiosennej Olimpii Grudziądz. Beniaminek przegrał w Krakowie z ostatnią w tabeli Sandecją Nowy Sącz.(czytaj więcej)

sadecki.news

Sandecja wygrywa – trzy punkty zostają w Nowym Sączu – jest nadzieja

I stało się, Sandecja wygrała ważny mecz, choć nie było łatwo. Było to dopiero czwarte zwycięstwo w tym sezonie. W tabeli obie drużyny są obok siebie, ale Grudziądz miał o trzy punkty więcej. Teraz mają po równo, ale do pełni szczęścia jest bardzo daleko.(czytaj więcej)

naszsport.pl

Pierwsza wiosenno-jesienna wygrana

Choć mamy jeszcze jesień, Sandecja Nowy Sącz rozpoczęła rundę wiosenną meczem z Olimpią Grudziądz, którą pokonała w Krakowie 1:0.(czytaj więcej)

Autor Sebastian Stanek
Fot. Adrian Maraś
Multimedia