Polonia i Korona rywalami w CLJ

W ramach 15. kolejki Centralnej Ligi Juniorów drużyna U-19 spotka się jutro w Warszawie z tamtejszą Polonią, z kolei zespół U-17 podejmie w Stróżach Koronę Kielce.
17 Lis / 00:11

Ekipa ze stolicy, jak na zespół z aspiracjami walki o podium strzela stosunkowo mało bramek, ma ich na swoim koncie dziewiętnaście, dla przykładu wyprzedzająca ich Warta strzeliła jak dotąd 42. gole. Najlepszym strzelcem Polonii jest Dawid Łącki, autor pięciu trafień, tyle samo na swoim koncie ma występujący w biało-czarnej koszulce Patryk Peciak. Początek spotkania o godzinie 13:00.

Po zwycięstwie 4:0 nad KKP Koroną Kielce zespół U-17 spotka się w Stróżach z podlegającą pod spółkę akcyjną Koroną Kielce. Rywale zajmują po czternastu kolejkach dziesiąte miejsce, z przewagą czterech punktów nad "Sączersami", więc natrafia się dobra okazja do zmniejszenia dystansu do rywala.

Korona w sześciu wyjadzowych potyczkach wygrała tylko raz i mamy nadzieję, że po sobotnim pojedynku ta statystyka nie ulegnie zmianie. Pod względem bramek, w Koronie najlepiej prezentuje się Kacper Kasza, który w rozgrywkach CLJ wpisywał się na listę strzelców sześciokrotnie. Początek spotkania o godzinie 12:00.

Autor Sebastian Stanek
Fot. Adrian Maraś
Multimedia