Przegląd prasy po meczu z Kotwicą

Sprawdzamy, jak na piątkowy mecz naszego zespołu z Kotwicą Kołobrzeg zareagowały krajowe oraz lokalne media.
12 Lis / 00:11

kotwicakolobrzeg.com

Niespodziewane emocje

W 17 kolejce II ligi Kotwica zmierzyła się na własnym stadionie z Sandecją Nowy Sącz. Było to starcie drużyn ze skrajnych pozycji w tabeli. Kotwica lider, a rywal to ostatnia ekipa w tabeli.(czytaj więcej)

prk24.pl

Piłkarska Kotwica pokonała Sandecję Nowy Sącz i umocniła się na pozycji lidera 2 ligi

Piłkarska Kotwica Kołobrzeg w 16 kolejce rozgrywek o mistrzostwo 2 ligi pokonała na własnym boisku Sandecję Nowy Sącz 2:1. Tym samym kołobrzeżanie umocnili się na pozycji lidera w ligowej tabeli.(czytaj więcej)

sportowefakty.wp.pl

Lider 2. ligi trzyma się mocno. Bez niespodzianki na początek 17. kolejki

Prowadząca w 2. lidze Kotwica Kołobrzeg tylko w końcówce domowej potyczki z Sandecją mogła drżeć o wygraną. Gospodarze z ligowym maruderem zwyciężyli 2:1.(czytaj więcej)

dts24.pl

Daleka podróż do Kołobrzegu. Lider tabeli nieznacznie lepszy od Sandecji

Sandecja przemierzyła całą Polskę, aby zmierzyć się z Kotwicą Kołobrzeg – obecnym liderem drugoligowej tabeli. Gospodarze byli zdecydowanym faworytem spotkania. Mecz ułożył się po myśli Kotwicy, bo już w 22. minucie spotkania Bartków niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki.(czytaj więcej)

sadecki.news

Sandecja nie „podniosła” Kotwicy

Marzenia rzadko się spełniają. Sandecja z trudnego terenu, lidera II Ligi, nie przywiozła nawet punktu. Być może mecz wyglądałby inaczej, gdyby nie gol samobójczy Sandecji w 22 minucie. Ambicji piłkarzom z Nowego Sącza nie brak, ale skuteczności jak najbardziej.(czytaj więcej)