Przegląd prasy po meczu z Chojniczanką

Sprawdzamy, jak na wczorajszy remis z Chojniczanką Chojnice zareagowały krajowe oraz lokalne media.
19 Paź / 00:10

mkschojniczanka.pl

Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka 1:1

Chojniczanka zdobywa punkt w meczu z Sandecją Nowy Sącz. Nie była to łatwa przeprawa dla naszego zespołu.(czytaj więcej)

rdn.pl

Zwycięstwo było tak blisko. Tylko remis Sandecji Nowy Sącz z Chojniczanką Chojnice

Emocje i dramaturgia były do samego końca Sandecja Nowy Sącz zremisowała 1:1 z Chojniczanką Chojnice w 13. kolejce piłkarskiej II ligi. Na 1:0 trafil w 78. minucie strzałem głową Kamil Słaby, goście wyrównali w 85. minucie również po główce Grzegorza Szymusika.(czytaj więcej)

dziennikbaltycki.pl

Grzegorz Szymusik uratował punkt Chojniczance Chojnice w meczu w Krakowie z Sandecją Nowy Sącz

Chojniczanka Chojnice w środę, 18 października 2023 roku zremisowała 1:1 w Krakowie z Sandecją Nowy Sącz. W spotkaniu z ostatnią w tabeli II ligi drużyną pomorska ekipa uratowała punkt, bo do 85 minuty przegrywała 0:1. To zasługa obrońcy Grzegorza Szymusika, który zdobył wyrównującą bramkę. (czytaj więcej)

sądeckie.pl

W drugim meczu rundy jesiennej II ligi Sandecja remisuje z Chojniczanką Chojnice

W drugim meczu rundy jesiennej II ligi zespół Sandecji zanotował remis z Chojniczanką Chojnice 1:1. Jedynego gola dla "Biało-Czarnych" strzelił Kamil Słaby.(czytaj więcej)

dts24.pl

Sandecja – Chojniczanka 1:1. Łukasz Surma: „Czujemy ogromny niedosyt”

W rozegranym dzisiaj meczu II ligi, ekipa Sandecji zremisowała z Chojniczanką 1:1 (0:0). Zespół z Nowego Sącza zaprezentował się z dobrej strony. Był bliski sięgnięcia po komplet punktów, ale w końcówce spotkania goście zdołali wykorzystać błąd „Biało-czarnych”.(czytaj więcej)

sadeczanin.info

Starcie spadkowiczów w środku tygodnia. Sandecja Nowy Sącz nie dowiozła wyniku

Jeszcze w poprzednim sezonie rywalizuje na poziomie I ligi, teraz wspólnie występują na jej zapleczu. Sandecja Nowy Sącz podejmowała w środę Chojniczankę Chojnice. “Biało-czarni”, choć prowadzili, to nie zdołali dowieźć tego wyniku do końca meczu.(czytaj więcej)