Mamy upragnione trzy punkty

Bramki Dawida Szufryna oraz Radosława Gołębiowskiego zapewniły naszej drużynie pierwszy komplet punktów w tym sezonie. "Biało-Czarni" pokonali 2:0 Stal Stalową Wolę.
16 Wrz / 00:09

W pierwszych minutach meczu obie drużyny miały po kilka sytuacji, ale żadna z nich nie przyniosła skutku w postaci bramki. Niestety dla "Sączersów" w 23. minucie rywale zyskali rzut karny, który przestrzelił Jakub Kowalski. W 36. minucie Jakub Wróbel stanął oko w oko z bramkarzem gości, ale trafił w golkipera Stali.

Po zmianie stron w 52. minucie Dawid Szufryn wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i strzałem głową wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. W dalszej fazie meczu trwała wymiana ciosów, przyjezdni byli bardzo blisko wyrównania w 85. minucie, kiedy opieczętowali poprzeczkę. Podopieczni Łukasza Surmy dzielnie odpierali ataki drużyny ze Stalowej Woli i zadali ostateczny cios w siódmej minucie doliczonego czasu gry. Radek Gołębiowski wykorzystał sytuację sam na sam ustalając wynik meczu.

Sandecja Nowy Sącz - Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)

Bramki: Dawid Szufryn 52', Radosław Gołębiowski 90+7'.

Żółte kartki: Tomasz Kołbon, Dawid Szufryn, Tomasz Nawotka, Kammil Słaby, Radosław Gołębiowski, Paweł Sokół - Jakub Kowalski, Damian Oko, Michał Mydlarz, Bartosz Pioterczak, Lucjan Klisiewicz, Piotr Rogala.

Sandecja: Paweł Sokół - Tomasz Nawotka, Mateusz Bartków (46' Piotr Kowalik), Dawid Szufryn, Kamil Słaby (79' Rastislav Václavik), Kamil Sobczak - Eryk Galara (46' Denis Potoma), Tomasz Kołbon, Kacper Talar (63' Mikołaj Kwietniewski), Radosław Gołębiowski - Jakub Wróbel (79' Mateusz Popiela).

Stal: Mikołaj Smyłek - Jakub Kowalski (46' Łukasz Seweryn), Jakub Banach (72' Piotr Rogala), Damian Oko, Damian Urban (72' Dominik Maluga), Arkadiusz Ziarko (63' Bartosz Pioterczak) - Jakub Górski (68' Dominik Kościelniak), Łukasz Soszyński, Michał Mydlarz, Kacper Chełmecki - Lucjan Klisiewicz.