Debiut juniorów w CLJ U-19

Drużyna U-19 rozegrała swój pierwszy mecz w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. W Stróżach lepsza okazała się Arka Gdynia, która wygrała 2:1. Bramkę dla "Biało-Czarnych" zdobył Arkadiusz Orzeł.
14 Sie / 00:08

Niedzielny pojedynek lepiej rozpoczął się dla juniorów naszego zespołu, a przyczynił się do tego Arkadiusz Orzeł, który wymanewrował obrońców rywali i mocnym uderzeniem z szesnastego metra pod poprzeczkę dał prowadzenie "Biało-Czarnym". Niestety dziewięć minut później podanie wzdłuż bramki na dalszym słupku skutecznie zamknął Wiktor Marek, doprowadzając do wyrównania. Tuż przed przerwą Arka Gdynia zyskała rzut karny, który pewnie wykorzystał Marcel Szymański i jak się później okazało wynik ten pozostał bez zmian do końcowego gwizdka.

Sandecja Nowy Sącz U19 - Arka Gdynia U19 1:2 (1:2)

Bramki: Arkadiusz Orzeł 13' - Wiktor Marek 22', Marcel Szymański 43' (k).

Żółte kartki: Mateusz Jarzębiak, Mateusz Puliński - Alex Barbugli, Volodymyr Vereshchak, Artur Łyszkiewicz Dustet.

Sandecja U19: Konrad Tokarz - Mateusz Jarzębiak, Filip Kamiński (68' Edgar Pieńkus), Patryk Kupczak (85' Szymon Gruszczyński), Kacper Laskosz (70' Patryk Peciak), Marcin Maślanka, Arkadiusz Nowak, Arkadiusz Orzeł, Radosław Pawłowski, Mateusz Puliński (75' Fabian Krawczyk), Kacper Wokacz (75' Fabian Szabla).