Drużyna U-17 w CLJ!

Niesamowite emocje towarzyszyły wczorajszemu, rewanżowemu spotkaniu o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna potrzebna była dogrywka.
26 Cze / 00:06

Podopieczni Kamila Kruczka po pierwszym spotkaniu w Warszawie mieli jednobramkową przewagę w dwumeczu, którą już w 25. minucie skutecznym strzałem powiększył Marcin Maślanka. Niestety kilka chwil później nadzieje w serca rywali tchnął Bartosz Cichowski. W kolejnej fazie meczu drużyna przyjezdnych miała sporo okazji do zdobycia gola, ale to Patryk Peciak w okolicach 60. minuty po świetnym rajdzie mógł ponownie wyprowadzić "Sączersów" na prowadzenie, jednak po minięciu kilku rywali spudłował mając przed sobą tylko bramkarza Varsovii.

Zespół z Warszawy na siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry wyszedł na prowadzenie, jednocześnie doprowadzając do remisu w dwumeczu. Do końcowego gwizdka wynik nie uległ zmianie i doszło do dogrywki. Obie drużyny były bardzo zmęczone, mimo tego zarówno z jednej, jak i drugiej strony oglądaliśmy ataki mające na celu "zamknięcie" meczu. "Biało-Czarni" wpadli w euforię w 108. minucie, Krzysztof Piskor wykorzystał swoje warunki fizyczne, nie dał się przepchnąć rywalom i strzelił na 2:2, co oznaczało, że na ten moment nasz zespół był w Centralnej Lidze Juniorów. Emocje sięgały zenitu, w ostatnich minutach dogrywki posypały się czerwone kartki, ale finalnie "Sączersi" nie wypuścili zwycięskiego remisu z rąk i w przyszłym sezonie zagrają w CLJ.

Sandecja Nowy Sącz U17 - Varsovia Warszawa U17 2:2 p.d. (1:1)