Remis na inaugurację sparingów

W pierwszym meczu kontrolnym podczas letniego okresu przygotowawczego podopieczni Tomasza Kafarskiego zremisowali z MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:1. Bramkę dla "Biało-Czarnych" zdobył Jakub Wróbel.
24 Cze / 00:06

Pierwsza groźna akcja należała do gospodarzy sobotniego sparingu, zawodnik rywala uderzył bardzo mocno z bliska, dobrze w tym przypadku interweniował Paweł Sokół. W okolicach 30. minuty swoich sił próbowali Kacper Talar oraz Patryk Bryła, górą w obu przypadkach był golkiper Tatrana. W 41. minucie najlepszą okazję do zdobycia gola miał Maciej Mas, który po dograniu Radka Gołębiowskiego nie sięgnął piłki tuż przed linią bramkową.

Trzy minuty po zmianie stron dobre podanie z lewej strony otrzymał Jakub Wróbel, napastnik naszego zespołu obrócił się z piłką i przymierzył celnie tuż przy słupku. Niestety kilka chwil później po faulu w polu karnym gospodarze zyskali rzut karny, który zamienili na bramkę wyrównującą. "Biało-Czarni" mogli ponownie wyjść na prowadzenie w 66. minucie, na bramkę uderzali Michał Rutkowski oraz Jakub Wróbel, a ostatecznie wybijający piłkę obrońca trafił w poprzeczkę własnej bramki.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš - Sandecja Nowy Sącz 1:1 (0:0)

Bramki:
 Bielák 53' (k.) - Jakub Wróbel 48'.

MFK Tatran: I połowa: Vajs - Matta, Tomáš Gerát, Andrej Štrba, Teplan, Ľuboslav Laura, Tomáš Staš, Matúš Capko, Erik Jendrišek, Dopater, Peter Voško II połowa: Dávid Húska - Serge, Orság, Lehotský, Bielák, Devoša, Krajčí, Bobrovský, Yuto, Bolu, Kuchárik, Soukup.

Sandecja: I połowa: Paweł Sokół - Mateusz Bartków, Kamil Słaby, Piotr Kowalik, Rastislav Václavik, Kacper Talar, Mikołaj Kwietniewski, Denis Potoma, Patryk Bryła, Radosław Gołębiowski, Maciej Mas. II połowa: Szymon Tokarz - Michał Rutkowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Tomasz Nawotka, zawodnik testowany, Marcinho, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Jakub Wróbel, zawodnik testowany.