Przegląd prasy po meczu w Chojnicach

Sprawdzamy, jak na piątkowy mecz naszego zespołu w Chojnicach zareagowały krajowe oraz lokalne media.
7 Maj / 00:05

1liga.org

Piątek w F1L: Przebudzenie Chojniczanki i grad bramek w meczu ŁKS-Wisła

W pierwszej połowie meczu Sandecja nie wykorzystała żadnej ze swoich okazji bramkowych. Chojniczanka natomiast okazała się skuteczniejsza i w 36. minucie meczu po strzale Kamila Mazka wyszła na prowadzenie 1:0. Po przerwie sytuacja Sandecji ani trochę się nie polepszyła, goście nadal nie wykorzystywali swoich szans. W 73. minucie swoją piątą bramkę w sezonie zdobył Tuszyński i dał prowadzenie Chojniczance na 2:0.(czytaj więcej)

gol24.pl

Chojniczanka Chojnice drugi raz tej wiosny wygrała. Pokonała zespół byłego trenera, Tomasza Kafarskiego

Tomasz Kafarski nie ma w sezonie 2022/2023 powodów do zadowolenia. Związany z Pomorzem trener jesienią prowadził Chojniczankę Chojnice, z którą się rozstał po niezadowalających wynikach. Teraz pracuje w Sandecji Nowy Sącz, z którą w piątek, 5 maja 2023 roku przegrał w Chojnicach.(czytaj więcej)

mkschojniczanka.pl

Chojniczanka – Sandecja Nowy Sącz 2:0 (1:0)

Chojniczanka będzie walczyć do samego końca! Nasz zespół pokonał Sandecję Nowy Sącz po golach Kamila Mazka i Patryka Tuszyńskiego.(czytaj więcej)

sportowefakty.wp.pl

Chojniczanka lepsza na dnie Fortuna I ligi

W meczu głównych kandydatów do spadku z Fortuna I ligi przebudziła się Chojniczanka. Wygrała 2:0 z prowadzoną przez jej byłego szkoleniowca Sandecją Nowy Sącz.(czytaj więcej)

dts24.pl

Koniec złudzeń. Sandecja przegrała z ostatnią drużyną Fortuna I Ligi

Mecz Chojniczanka – Sandecja zainaugurował dziś zmagania w ramach 30. kolejki Fortuna I Ligi. Dla podopiecznych trenera Tomasza Kafarskiego była to jedna z ostatnich szans, aby nawiązać jakikolwiek, realny kontakt z grupą zespołów, które balansują na granicy strefy dającej utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy.(czytaj więcej)

sadeczanin.info

Katastrofalny sezon zakończy się spadkiem. Sandecja najsłabszą drużyną w pierwszej lidze

To już praktycznie przesądzone. W kolejnym sezonie Sandecja zagra w drugiej lidze. „Biało-czarni” nie zdołali zwyciężyć nawet z ostatnią w tabeli Chojniczanką Chojnice. Porażka oznacza, że to podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego są teraz na samym dnie. (czytaj więcej)