Przegląd prasy po meczu z Zagłębiem

Sprawdzamy, jak na piątkowe zwycięstwo naszego zespołu z Zagłębiem Sosnowiec zareagowały krajowe oraz lokalne media.
6 Lis / 00:11

1liga.org

Piątek w F1L: Cenne punkty Sandecji i Łęcznej

Sandecja Nowy Sącz nie opuściła ostatniego miejsca w tabeli, ale cenne trzy punkty dają tej drużynie nadzieję na to w następnych kolejkach. Wisła Kraków natomiast pogubiła punkty w starciu z Górnikiem Łęczna.(czytaj więcej)

gol24.pl

Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec 4:1. Klęska z ostatnią drużyną I ligi

W pierwszym meczu 17. kolejki Fortuna 1. Ligi Sandecja Nowy Sącz wygrała w Niepołomicach z Zagłębiem Sosnowiec 4:1. Sosnowiczanie na stadionie lidera I ligi okazali się gorsi od ostatniej drużyny tabeli i już miesiąc czekają na odniesienie zwycięstwa.(czytaj więcej)

zaglebie.eu

Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec 4:1 (1:1). Klęska w Niepołomicach!

Nie udała się wyprawa Zagłębia do Niepołomic. Porażka 1:4 z Sandecją, która wcześniej wygrała tylko jedno spotkanie w Fortuna 1 Lidze to nic innego jak klęska… Honorowego gola dla sosnowiczan zdobył w I połowie Marek Fabry. W tym roku zagramy jeszcze na wyjeździe z Resovią.(czytaj więcej)

zaglebie.sosnowiec.pl

Gorsi od najgorszych

Zagłębie przegrało z ostatnią w tabeli Fortuna I ligi Sandecją Nowy Sącz aż 1:4. Nasz zespół prowadził od 44. minuty po golu Marka Fabrego. Potem na boisku rządzili już tylko sądeczanie.(czytaj więcej)

goal.pl

Sandecja z przełamaniem, koszmar Zagłębia [WIDEO]

Sandecja Nowy Sącz nie dała żadnych szans w pierwszym meczu 17. kolejki Fortuna 1 Ligi zawodnikom Zagłębia Sosnowiec. Sączersi rozbili ekipę Artura Skowronka w deszowych Niepołomicach (4:1).(czytaj więcej)

dts24.pl

Zagłębie zdobyte, cenne punkty na koncie Sandecji

I liga. W ostatnim meczu pierwszej rundy Sandecja Nowy Sącz wygrała z Zagłębie Sosnowiec. Podopieczni Stanislava Vargi nadal zamykają ligową tabelę, ale postawa w dzisiejszym meczu napawa optymizmem. To było efektowne zakończenie bardzo trudnej rundy.(czytaj więcej)

sadeczanin.info

Takiego meczu w tym sezonie jeszcze nie zagrali. Sandecja zdeklasowała rywala!

Piłkarze Sandecji odnieśli drugie zwycięstwo w tym sezonie. Wygrana z Zagłębiem Sosnowiec może wlać w serca kibiców sporo nadziei. „Biało-czarni” pokonali swoich rywali aż 4:1. Choć wciąż są dnie tabeli, to bardzo możliwe, że po tej kolejce ich strata do bezpiecznych zespołów się zmniejszy.(czytaj więcej)

naszsport.pl

Pewne i zasłużone zwycięstwo “Biało-czarnych” nad Zagłębiem!

W meczu 17. kolejki Fortuna I Liga, Sandecja Nowy Sącz pokonała Zagłębie Sosnowiec.(czytaj więcej)