Przegląd prasy po meczu z Bruk-Betem

Sprawdzamy, jak na sobotni remis naszego zespołu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza zareagowały krajowe oraz lokalne media.
24 Paź / 00:10

1liga.org

Sobota w F1L: Ważne zwycięstwo Arki Gdynia

W pierwszej połowie kilkukrotnie musiał interweniować Tomasz Loska po strzałach zawodników Sandecji. Po dłuższym czasie dominacji gospodarzy to na przekór Muris Mesanović dał w 70. minucie prowadzenie dla gości z Niecieczy pokonując bramkarza Sandecji. W 81. minucie wyrównanie dał gospodarzom Senegalczyk Maissa Fall.(czytaj więcej)

gol24.pl

Sandecja poszła za ciosem! Punkt w starciu z Termalicą

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz po tym jak w środowym spotkaniu 1/16 finału Pucharu Polski ograli ekstraklasową Wartę Poznań 2:1, tym razem wywalczyli punkt w meczu ligowym. „Duma Krainy Lachów” podzieliła się punktami z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza notując derbowy remis 1:1.(czytaj więcej)

termalica.brukbet.com

WYJAZDOWY PODZIAŁ PUNKTÓW

W rozgrywanym w Niepołomicach derbowym spotkaniu „Słonie” zremisowały z Sandecją Nowy Sącz(czytaj więcej)

futmal.pl

Niemoc Bruk-Betu, cenny punkt Sandecji

Wynikiem 1:1 zakończyło się spotkanie 15. kolejki Fortuna 1 Ligi w Niepołomicach pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Do siatki trafiali Muris Mesanovic i Maissa Fall.czytaj więcej)

temi.pl

Fortuna I Liga: Termalica remisuje na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz

W 15. kolejce Fortuna I Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza rywalizowała o punkty w wyjazdowym meczu z Sandecją Nowy Sącz. Sobotni mecz zakończył się w Niepołomicach remisem 1:1. (czytaj więcej)

dts24.pl

Remis Sandecji z Termaliką. Emocjonująca końcówka meczu

I liga. Sandecja Nowy Sącz zremisowała z Termaliką. W końcówce wyrównującego gola zdobył Fall. Sądeczanie kończyli mecz w dziesiątkę.(czytaj więcej)

sadeczanin.info

Robili co mogli, ale się nie udało... Sandecja znowu bez wygranej w pierwszej lidze

Kilka dni temu piłkarze Sandecji zadziwili piłkarską Polskę, pokonując w Pucharze Polski Wartę Poznań. W lidze wciąż nie mogą jednak odnieść drugiego zwycięstwa. W sobotę, na stadionie w Niepołomicach zremisowali 1:1 z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.(czytaj więcej)

sportowefakty.wp.pl

Arka Gdynia dogoniła najlepszych w Fortuna I lidze

Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza zwyciężyli 2:1 z Chojniczanką i zrównali się liczbą punktów z Puszczą Niepołomice oraz Ruchem Chorzów. Swojej sytuacji nie poprawili znacząco Sandecja Nowy Sącz oraz Bruk-Bet Termalica Nieciecza. (czytaj więcej)