Sprawdzamy, jak na piątkowy pojedynek naszego zespołu z ŁKS-em Łódź zareagowały krajowe oraz lokalne media.
16 Paź / 00:10

1liga.org

Piątek w F1L: Apklan Resovia i ŁKS Łódź ze zwycięstwem

Zmagania w 14. kolejce rozpoczęliśmy meczami Chojniczanki Chojnice z Apklan Resovią oraz ŁKS Łódź z Sandecji Nowy Sącz.(czytaj więcej)

gol24.pl

Sandecja Nowy Sącz przegrała, ale powalczyła w Łodzi z ŁKS

„Czerwona latarnia” Fortuna 1. Ligi z Nowego Sącza, podbudowana ostatnim triumfem 2:1 nad Chojniczanką Chojnice - pierwszym w tym sezonie, wybrała się do Łodzi, by powalczyć o ligowe punkty z ŁKS, czołową ekipą tabeli. Gracze z miasta nad Dunajcem chcieli pójść za ciosem i podreperować swój dorobek punktowy, zaś łodzianie, podopieczni Kazimierza Moskala, planowali przerwać swoją serię czterech remisów z rzędu.(czytaj więcej)

lkslodz.pl

SIÓDME NASZE! ŁKS – SANDECJA 1:0

Piłkarze ŁKS-u odnieśli siódme zwycięstwo w sezonie! W 14. kolejce Fortuna 1 Ligi „Rycerze Wiosny” wygrali 1:0 z Sandecją Nowy Sącz po golu Piotra Janczukowicza.(czytaj więcej)

lksfans.pl

Nareszcie przełamanie! ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz 1:0

Można by powiedzieć – Wreszcie! Łódzki Klub Sportowy wygrał z Sandecją Nowy Sącz 1:0, po bramce Piotra Janczukowicza, dzięki czemu podopieczni Kazimierza Moskala przerwali serię 4 remisów z rzędu.czytaj więcej)

sportowefakty.wp.pl

ŁKS Łódź potrzebował ponad godziny na nastawienie celownika

Podopieczni Kazimierza Moskala nie potknęli się w meczu z ostatnią w tabeli Sandecją Nowy Sącz, choć na zapewnienie sobie zwycięstwa 1:0 potrzebowali ponad godziny. W piątek w Fortuna I lidze wygrała także Resovia.(czytaj więcej)

dts24.pl

W Łodzi bez punktów. Sandecja nadal na dnie tabeli (fotorelacja)

I liga, 14 kolejka: Niestety Sandecja przegrała kolejny mecz. W czołowym zespołem ligowej tabeli walczyła zaciekle, ale jedyny gol tego spotkania padł dla rywali.(czytaj więcej)

sadeczanin.info

Sytuacja Sandecji robi się coraz trudniejsza. Kolejna porażka stała się faktem

Sandecja osiadła na dnie tabeli. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie z Chojniczanką, w piątek podopieczni trenera Stanislava Vargi odnieśli kolejną porażkę. Tym razem ich pogromcą okazał się ŁKS Łódź. Sytuacja nie jest łatwa...(czytaj więcej)

naszsport.pl

Nieudany weekend Sandecji. Porażki pierwszego zespołu i rezerw

W meczu 14. kolejki Fortuna I Ligi, Sandecja Nowy Sącz przegrała z ŁKS-em Łódź 1:0, po bramce Piotra Janczukowicza.(czytaj więcej)