Przegląd prasy po meczu z Chojniczanką

Sprawdzamy, jak na zwycięstwo naszego zespołu w piątkowym meczu przeciwko Chojniczance Chojnice zareagowały krajowe oraz lokalne media.
10 Paź / 00:10

1liga.org

Piątek w F1L: Zwycięstwo Sandecji, remis Wisły z ŁKS-em

Sandecja Nowy Sącz choć przegrywała, to jednak ostatecznie zgarnęła trzy punkty kończąc mecz 2:1. Wisła również wygrywała, jednak tam skończyło się remisem.(czytaj więcej)

gol24.pl

Sandecja doczekała się wygranej w lidze! Pogromcy Wisły Kraków pokonani

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz domowym meczem w Niepołomicach w ramach 13. kolejki rozgrywek Fortuna 1. Ligi z nieobliczalną Chojniczanką Chojnice chcieli przełamać swoją niemoc w bieżącym sezonie. „Duma Krainy Lachów” przed starciem z ekipą z Pomorza miała na koncie po sześć ligowych remisów i porażek oraz ani jednej wygranej.(czytaj więcej)

mkschojniczanka.pl

Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka 2:1 (0:0)

Chojniczanka przegrała z Sandecją Nowy Sącz 1:2 w meczu 13. kolejki Fortuna 1 Ligi. Prowadzenie w tym spotkaniu objęła Chluba Grodu Tura. W 51 minucie do siatki trafił Kamil Mazek. Radość nie trwała jednak długo. W 68 minucie wyrównał Damian Chmiel, a 4 minuty później, gola na wagę trzech punktów dla gospodarzy zdobył Maciej Mas.(czytaj więcej)

chojnice.com

Ostatnia drużyna tabeli nie miała problemu z Chojniczanką!

W 13 kolejce rozgrywek pierwszej ligi Sandecja Nowy Sącz w Niepołomicach podejmowała Chojniczankę. Goście byli jedną z trzech drużyn, które w trwających rozgrywkach nie zdobyły jeszcze kompletu punktów na terenie rywala.czytaj więcej)

sportowefakty.wp.pl

Fortuna I liga: Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice

W meczu 13. kolejki piłkarskiej Fortuna I ligi Sandecja Nowy Sącz pokonała Chojniczankę Chojnice 2:1. Było to pierwsze zwycięstwo piłkarzy z Nowego Sącza w obecnym sezonie. Z powodu przebudowy stadionu Sandecji spotkanie zostało rozegrane w Niepołomicach.(czytaj więcej)

dts24.pl

Pierwsze zwycięstwo Sandecji!

I liga. 13 kolejka okazała się szczęśliwa dla Sandecji Nowy Sącz. Pokonała w roli gospodarza (mecz w Niepołomicach) Chojniczankę Chojnice. Było to pierwsze zwycięstwo sądeckiego zespołu w tym sezonie. Drużyna nadal zamyka ligową tabelę, ale pierwsze zwycięstwo może być okazać się momentem przełomowycm.(czytaj więcej)

sadeczanin.info

Pojawił się promyk nadziei na lepsze czasy. Sandecja wreszcie wygrała w lidze

Katastrofalna seria bez zwycięstwa dobiegła wreszcie końca. Piłkarze Sandecji pokonali w Niepołomicach Chojniczankę Chojnicę 2:1 i po raz pierwszy w tym sezonie dopisali do swojego dorobku 3 punkty. Mimo wygranej wciąż są jednak na dnie tabeli;(czytaj więcej)

naszsport.pl

Chojniczanka pokonana. Pierwsze zwycięstwo Sandecji

W meczu 13. kolejki Fortuna I Ligi, Sandecja Nowy Sącz odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie. Podopieczni trenera Stanislava Vargi pokonali Chojniczankę Chojnice 2:1.(czytaj więcej)