Remis w meczu kontrolnym

Wykorzystując przerwę reprezentacyjną nasz zespół spotkał się z innym przedstawicielem Fortuna 1 Ligi, GKS-em Katowice. Sparing zakończył się wynikiem 1:1, bramkę dla "Biało-Czarnych" zdobył Michał Walski.
24 Wrz / 00:09

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla gospodarzy, Marcin Wasilewski otrzymał świetne podanie na wolną pozycję i bez problemu ulokował piłkę w siatce po długim rogu. Sam mecz nie obfitował w okazje strzeleckie zarówno z jednej, jak i drugiej strony. W szeregach podopiecznych Stanislava Vargi próbowali szczęścia w drugiej odsłonie Michał Walski czy Damir Šovšić, ale robili to niecelnie. W ostatniej minucie spotkania wyrównał Michał Walski, który ładnym strzałem zza pola karnego pokonał Patryka Szczuka.

GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz 1:1 (1:0)

Bramki: Marcin Wasilewski 5' - Michał Walski 90'

GKS: Dawid Kudła (61' Patryk Szczuka) - Dawid Brzozowski, Bartosz Jaroszek (46' Grzegorz Rogala), Arkadiusz Jędrych (46' Rafał Figiel), Grzegorz Janiszewski, Marcin Wasielewski (46' Zbigniew Wojciechowski) - Dominik Kościelniak (46' Adrian Błąd), Marcin Stromecki (46' Marcin Urynowicz), Oskar Repka, Alan Bród (75' Daniel Krasucki) - Marko Roginić (46' Jakub Arak)

Sandecja: Szymon Tokarz - Dawid Szufryn, Kamil Słaby, Łukasz Kosakiewicz, Tomasz Boczek, Bartłomiej Kasprzak, Sylwester Lusiusz, Damir Šovšić, Patryk Kapica, zawodnik testowany, Mariusz Gabrych. Na ławce: Dawid Pietrzkiewicz, Ivan Nekić, Elhadji Maissa Fall, Jakub Wróbel, Maciej Mas, Jakub Iskra, Krzysztof Toporkiewicz, Michał Walski, Tomasz Nawotka, Giorgi Merebashvili, Michał Surzyn, Mikołaj Podgórski.

Żółta kartka: Marcin Stromecki (GKS).