Sprawdzamy, jak na czwartkowy pojedynek naszego zespołu, w którym w Niepołomicach podejmowaliśmy Stal Rzeszów zareagowały krajowe oraz lokalne media.
17 Wrz / 00:09

1liga.org

Czwartek w F1L: Pęksa broni rzut karny. Stal zwycięska

W czwartek rozgrywaliśmy tylko jedno spotkanie. Sandecja Nowy Sącz podejmowała w Niepołomicach Stal Rzeszów. W tym starciu zwyciężyli goście.(czytaj więcej)

gol24.pl

Sandecja chciała, ale rady Stali nie dała. Beniaminek górą w Niepołomicach

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz po cichu liczyli na przełamanie passy 10 meczów bez zwycięstwa w Fortuna 1. Lidze. Warto odnotować, że mecz rozpoczął się pięć minut później z powodu awarii systemu VAR.(czytaj więcej)

stalrzeszow.pl

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo stało się faktem! Wygrana z Sandecją po trudnym meczu

Stal Rzeszów pokonała w wyjazdowym meczu 11. kolejki Fortuna 1 Ligi Sandecję Nowy Sącz 1-0 (0-0). Bramkę dla biało-niebieskich zdobył Damian Michalik w 73. minucie spotkania. Dzięki temu zwycięstwu, podopieczni trenera Daniela Myśliwca mają na swoim koncie 17 punktów i awansowali na piątą pozycję w tabeli.(czytaj więcej)

sportowefakty.wp.pl

Koszmarna seria. Sandecja dostała karę za nieskuteczność

Sandecja już w 2. minucie mogła zdobyć prowadzenie z rzutu karnego. Nie zrobiła tego, a po przerwie straciła gola decydującego o porażce 0:1 ze Stalą Rzeszów. Nowosądeczanie nie potrafią wygrać przez 11 kolejek.czytaj więcej)

podkarpacielive.pl

Stal Rzeszów wygrała pierwszy wyjazdowy mecz w tym sezonie. Stalowcy jedną bramką pokonali Sandecję Nowy Sącz

Stal Rzeszów przełamała passę wyjazdowych meczów bez zwycięstwa. Podopieczni Daniela Myśliwca pokonali Sandecję Nowy Sącz jedną bramką, a autorem zwycięskiego gola był Damian Michalik.(czytaj więcej)

dts24.pl

Sandecja miękka na Stal. Zmarnowane okazje zemściły się [fotorelacja]

I liga. Sandecja Nowy Sącz przegrała ze Stalą Rzeszów. Sądeczanie już w 2 minucie zmarnowali rzut karny. Ostatnie 10 minut grali w liczebnej przewadze.(czytaj więcej)

sadeczanin.info

Sandecja przegrała kolejny mecz w I lidze. Sytuacja jest coraz bardziej napięta

Kryzys Sandecji trwa w najlepsze. Po 11. kolejkach „Biało-czarni” ciągle mają na koncie 0 zwycięstw. Czwartkowego popołudnia w deszczowej aurze ulegli beniaminkowi – Stali Rzeszów. W tabeli cały czas zajmują miejsce w strefie spadkowej.(czytaj więcej)

naszsport.pl

Kolejna przegrana Sandecji. Tym razem lepsza okazała się Stal

W meczu 11. kolejki Fortuna I Ligi, Sandecja Nowy Sącz przegrała ze Stalą Rzeszów po bramce Damiana Michalika w drugiej połowie..(czytaj więcej)