Przegląd prasy po meczu z Puszczą

Sprawdzamy, jak na niedzielny wynik naszego zespołu w meczu z Puszczą Niepołomice zareagowały krajowe oraz lokalne media.
13 Wrz / 00:09

1liga.org

Niedziela w F1L: grad goli w Niepołomicach

W dzisiejszych meczach ŁKS zremisował u siebie z Bruk-Bet Termaliką Niecieczą, natomiast istny grad goli zobaczyliśmy w Niepołomicach, gdzie Puszcza ograła Sandecję 5:2. Z kolei w Chojnicach piłkarze Podbeskidzia w ostatniej chwili wyrwało trzy punkty i zakończyli mecz zwycięstwem 3:2.(czytaj więcej)

gol24.pl

Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz. Demolka! Te "Żubry" naprawdę są mocne

Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz 5:2 w meczu 10. kolejki I ligi, rozegranym w niedzielę 11 września. Gospodarze zaprezentowali konkretną, skuteczną grę - nie przez przypadek zajmują 3. miejsce w tabeli, mając zaledwie o punkt mniej od prowadzącego Ruchu Chorzów. W tym momencie zespół Tomasza Tułacza jest najlepszym małopolskim pierwszoligowcem. Sandecja natomiast pozostaje w tej rundzie bez zwycięstwa.(czytaj więcej)

puszcza-niepolomice.pl

MKS PUSZCZA NIEPOŁOMICE – SANDECJA NOWY SĄCZ 5:2

11 września 2022, godz. 15.00, Stadion Miejski w Niepołomicach(czytaj więcej)

sportowefakty.wp.pl

Fortuna I liga: Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz 5:2

W meczu 10. kolejki piłkarskiej Fortuna I ligi Puszcza Niepołomice podejmowała Sandecję Nowy Sącz. Gospodarze objęli prowadzenie już w 2. minucie spotkania za sprawą pięknego uderzenia Jakuba Bartosza. 20 minut później było już 2:0. Sandecja wprawdzie zdobyła jeszcze bramkę kontaktową i do przerwy Puszcza prowadziła tylko 2:1, jednak na początku drugiej połowy gospodarze w ciągu dziewięciu minut aż trzykrotnie trafili do siatki gości. Sandecja była w stanie odpowiedzieć już tylko jednym golem.czytaj więcej)

pilkanozna.pl

Fortuna 1. Liga: Siedem goli w Niepołomicach

W meczu dziesiątej kolejki Fortuna 1. Ligi, w którym Puszcza Niepołomice podjęła Sandecję Nowy Sącz, padło aż siedem goli. Pięć strzelili gospodarze.(czytaj więcej)

dts24.pl

Sandecja nadal bez zwycięstwa. Bolesna porażka z Puszczą

I liga. Sandecja Nowy Sącz nadal czeka na przełamanie. Dzisiaj doznała wysokiej porażki na wyjeździe z Puszczą Niepołomice.(czytaj więcej)

sadeczanin.info

Sandecja zdeklasowana przez Puszczę. Kryzys „Biało-czarnych”, niestety, trwa

Kibice Sandecji mieli nadzieję, że po zmianie trenera zespół wreszcie zacznie wygrywać. Okazuje się, że nic z tych rzeczy. Po 10 kolejkach „Biało-czarni” są na przedostatnim miejscu w tabeli. W niedzielę przegrali z Puszczą Niepołomice aż 2:5.(czytaj więcej)