Komplet punktów po walce do końca!

Po bardzo emocjonującym meczu nasz zespół zgarnął komplet punktów w Chełmie, wygrywając z Chełmianką 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Przemysław Skałecki oraz Peter Kolesár.
12 Paź / 17:10

Sobotni pojedynek rozpoczął się od uderzenia Rafała Wolsztyńskiego, które minęło światło bramki. Nasz zespół osiągnął przewagę, czego efektem był próby Wiktora Kłosa, Przemysława Skałeckiego czy Jakuba Sangowskiego. Podopieczni Łukasza Mierzejewskiego w pierwszej odsłonie mieli sporo rzutów rożnych, po jednym z nich Przemysław Skałecki posłał piłkę obok bramki. W 29. minucie Rafał Wolsztyński trafił do siatki, niestety był na pozycji spalonej i sędzia gola nie uznał. Do przerwy swoje okazje mieli także Wiktor Kłos czy Tomasz Kołbon, ale do szatni obie drużyny schodziły przy bezbramkowym remisie.

Po zmianie stron gospodarze rozpoczęli od dwóch niecelnych uderzeń, jednak to Jakub Sangowski mógł wpisać się na listę strzelców. Czego nie uczynił "Sangi", zrobił to w 52. minucie Przemysław Skałecki. Pomocnik "Saczersów" wykorzystał dośrodkowanie i głową pokonał bramkarza gospodarzy. Miejscowi mogli wyrónać w 58. minucie, na szczęście w świetny sposób Bartłomieja Korbeckiego zatrzymał Martin Polaček. W 69. minucie Krystian Mroczek znalazł sposób z bliskiej odległości, by doprowadzić do wyrównania. "Biało-Czarni" atakowali, dążyli do zdobycia zwycięskiej bramki, co udało się w 89. minucie. Wejście smoka na murawę zanotował Peter Kolesár, którego strzał odbił się od poprzecki, wylądował za linią bramkową i ostatecznie dał trzy punkty.

Chełmianka Chełm - Sandecja Nowy Sącz 1:2 (0:0)

Bramki: Krystian Mroczek 69' - Przemysław Skałecki 52', Peter Kolesár 89'.

Żółte kartki: Dawid Kasprzyk, Piotr Zmorzyński, Kacper Wiatrak, MichałJerke - Przemysław Skałecki.

Chełmianka: Michał Jerke - Maksymilian Cichocki, Piotr Piekarski, Bartłomiej Korbecki, Piotr Zmorzyński, Łukasz Sarnowski, Marcel Złomańczuk, Kacper Wiatrak, Dawid Kasprzyk, Jakub Karbownik, Michał Klec.

Sandecja: Martin Polaček - Kamil Słaby, Michał Rutkowski, Patryk Bryła, Kacper Talar (86' Peter Kolesár) , Eryk Pieczarka (65' Kacper Wolacz), Tomasz Kołbon, Przemysław Skałecki, Jakub Sangowski (65' Mikołaj Kwietniewski), Wiktor Kłos (65' Jakub Wilczyński), Rafał Wolsztyński (81' Patryk Peciak).