Zwycięstwo w Lubartowie

Po meczu walki nasz zespół zwyciężył w Lubartowie 2:1. Bramki dla "Biało-Czarnych" zdobywali Mikołaj Kwietniewski oraz Patryk Bryła.
24 Sie / 16:08

Pierwszy celny strzał należał do naszego zespołu, Mikołaj Kwietniewski uderzył z rzutu wolnego, jednak Damian Podleśny pewnie interweniował. Chwilę później zewnętrzną częścią stopy pięknie dośrodkował Patryk Bryła, Rafał Wolsztyński dobrze zamykał akcję na dalszym słupku trafiając do siatki, niestety był na pozycji spalonej. W 15. minucie Rafał Wolsztyński zgrał do Wiktora Kłosa, który uderzał, ale zbyt lekko, by zaskoczyć golkipera gospodarzy. Bardzo blisko bramki w 26. minucie był Wiktor Kłos, strzał pomocnika "Sączersów" wylądował na słupku. Dopiero w 38. minucie podopieczni Łukasza Mierzejewskiego zyskali rzut karny, kilkadziesiąt sekund później Mikołaj Kwietniewski bez problemu pokonał bramkarza gospodarzy z rzutu karnego.

Drugą połowę nasz zespół rozpoczął bardzo źle, Mateusz Kompanicki otrzymał podanie za linię obrony i wykorzystał sytuację sam na sam doprowadzając do remisu. Odpowiedzieć mógł pięć minut później Rafał Wolsztyński, król strzelców naszego zespołu został zablokowany w ostatnim momencie. W 56. minucie Patryk Bryła popisał się kapitalnym uderzeniem. Strzał pomocnika naszego zespoła po dalszym słupku odbił się od obramkowania i znalazł drogę do siatki. Kilka chwil wczeniej zawodnik z Lubartowa otrzymał czerwoną kartkę, rywale dążyli z całych sił do wyrównania, jednak nasz zespół mądrze i dzielnie do ostatniej minuty utrzymał wynik, sięgając po komplet punktów.

Lewart Lubartów - Sandecja Nowy Sącz 1:2 (0:1)

Bramka: Mateusz Kompanicki 47' - Mikołaj Kwietniewski 39' (k), Patryk Bryła 56'.

Żółte kartki: Krystian Żelisko, Mateusz Chyła - Michał Rutkowski.

Czerwona kartka: Mateusz Kompanicki 54'.

Lewart: Damian Podleśny - Mateusz Chyła, Bartłomiej Wolski, Łukasz Najda, Paweł Myśliwiecki, Mateusz Kompanicki, Patryk Drozd, Oskar Gede, Dawid Wójcik (63' Klim Morenkov), Dawid Wdowicz (75' Sebastian Plecz), Krystian Żelisko.

Sandecja: Martin Polaček - Kamil Słaby, Michał Rutkowski, Piotr Kowalik, Patryk Bryła (70' Tomasz Nawotka), Kacper Talar, Przemysław Skałecki, Mikołaj Kwietniewski, Daniel Pietraszkiewicz (63' Peter Kolesár), Wiktor Kłos (83' Radosław Gołębiowski), Rafał Wolsztyński (70' Jakub Wilczyński).