ALUMET nowym Partnerem "Sączersów"

Z przyjemnością informujemy, że do grona Partnerów naszego Klubu dołączyła firma ALUMET – dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z branży recyklingu i gospodarki surowcami wtórnymi.
13 Lip / 12:07

Firma ALUMET działa na rynku od 2006 roku. Dzięki konsekwentnemu rozwojowi oraz wysokim standardom świadczonych usług z lokalnego skupu złomu przekształciła się w jednego z liderów swojej branży w południowej Polsce. Obecnie przedsiębiorstwo posiada kilkanaście punktów skupu oraz oddziały handlu hurtowego, zatrudnia ponad 120 pracowników i każdego miesiąca przetwarza tysiące ton surowców. Swoją pozycję buduje na profesjonalizmie, nowoczesnym zapleczu technologicznym oraz partnerskim podejściu do klientów.

Cieszymy się, że firma ALUMET zdecydowała się wesprzeć nasz Klub i dołączyć do grona Partnerów, którym bliski jest rozwój sportu oraz lokalnej społeczności. Wierzymy, że nawiązana współpraca będzie przynosiła korzyści obu stronom i stanie się fundamentem wielu wspólnych inicjatyw.

Dziękujemy za zaufanie i serdecznie witamy firmę ALUMET w Rodzinie Sandecji!

Autor Sebastian Stanek
Fot. Adrian Maraś
Multimedia