Decyzje kadrowe w pierwszym zespole

Sandecja S.A. informuje o decyzjach kadrowych w zespole, dotyczących dobiegających końca kontraktów oraz wypożyczeń poszczególnych zawodników.
24 Cze / 18:06

Z dniem 30 czerwca 2026 roku dobiegają końca kontrakty następujących zawodników:
- Martin Polaček (51. spotkań w barwach Sandecji)
- Kacper Talar (95. spotkań w barwach Sandecji, siedem bramek)
- Tomasz Nawotka (105. spotkań w barwach Sandecji, trzy bramki)

Możliwość wypożyczenia do innego klubu otrzymał Leon Ziętek.

Do swoich klubów po zakończeniu wypożyczeń wracają: Mateusz Jeleń, Piotr Kowalik, Aleksander Wołczek oraz Bartłomiej Juszczyk. 

Zawodnikom opuszczającym nasz zespół bardzo dziękujemy za godne reprezentowanie "Biało-Czarnych" barw, życzymy dużo zdrowia oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Do Nowego Sącza z wypożyczenia wraca Patryk Peciak, natomiast wypożyczenie Arkadiusza Orła do Mławianki Mława zostało przedłużone o kolejny sezon. 

Autor Sebastian Stanek
Fot. Adrian Maraś
Multimedia