Z dniem 30 czerwca 2026 roku dobiegają końca kontrakty następujących zawodników:
- Martin Polaček (51. spotkań w barwach Sandecji)
- Kacper Talar (95. spotkań w barwach Sandecji, siedem bramek)
- Tomasz Nawotka (105. spotkań w barwach Sandecji, trzy bramki)
Możliwość wypożyczenia do innego klubu otrzymał Leon Ziętek.
Do swoich klubów po zakończeniu wypożyczeń wracają: Mateusz Jeleń, Piotr Kowalik, Aleksander Wołczek oraz Bartłomiej Juszczyk.
Zawodnikom opuszczającym nasz zespół bardzo dziękujemy za godne reprezentowanie "Biało-Czarnych" barw, życzymy dużo zdrowia oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
Do Nowego Sącza z wypożyczenia wraca Patryk Peciak, natomiast wypożyczenie Arkadiusza Orła do Mławianki Mława zostało przedłużone o kolejny sezon.
24
Cze
/
18:06
Fot.
Adrian Maraś
































































