Mateusz Geniec zawodnikiem Wisłoki

23 - letni zawodnik Mateusz Geniec na zasadzie transferu definitywnego przenosi się do Wisłoki Dębica, gdzie spędził rundę wiosenną ubiegłego sezonu przebywając na wypożyczeniu w drużynie III-ligowca.
3 Lip / 11:07

Mateusz Geniec urodził się w Nowym Sączu, przez wiele lat reprezentował młodzieżowe barwy naszego Klubu, po czym kontynuował swoją karierę m.in. w Resovii czy Sokole Sieniawa. Do rodzimego miasta powrócił w czerwcu ubiegłego roku, notując siedem gier dla "Biało-Czarnych" w rundzie jesiennej. Ostatnie pół roku Mateusz spędził na wypożyczeniu w Wisłoce Dębica, gdzie teraz trafia na zasadzie transferu definitywnego.

Dziękujemy Mateusz za pracę wykonaną na rzecz naszego Klubu, życzymy dużo zdrowia oraz powodzenia w dalszej karierze!

Autor Sebastian Stanek
Fot. Adrian Maraś
Multimedia