Przegląd prasy po meczu w Chojnicach

Sprawdzamy, jak na piątkowy mecz naszego zespołu w Chojnicach zareagowały krajowe oraz lokalne media.
28 Kwi / 07:04

mkschojniczanka.pl

Wygrywamy z Sandecją Nowy Sącz 1:0!

Odnosimy zwycięstwo z Sandecją Nowy Sącz, dzięki czemu trzy punkty zostają w Chojnicach! Zwycięskiego gola strzelił Valērijs Šabala w 57. minucie spotkania przy Mickiewicza 12.(czytaj więcej)

rdn.pl

Sandecja Nowy Sącz przegrała z Chojniczanką. Tutaj potrzeba cudu, by pozostać w II lidze

III liga coraz bliżej. Sandecja Nowy Sącz przegrała 0:1 w wyjazdowym starciu z Chojniczanką Chojnice. Była to 16. porażka w sezonie i na 4 kolejki przed końcem sezonu biało-czarni zajmują ostatnie miejsce w tabeli II ligi.(czytaj więcej)

gazetakrakowska.pl

Walczyli, ale zostali z niczym. Sandecja Nowy Sącz coraz bliżej 3. ligi!

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz wybrali się na Pomorze, by sprostać sporemu wyzwaniu. Tym była bez wątpienia chęć zdobycia punktów na boisku Chojniczanki, siódmej ekipy w tabeli. Gracze trenera Roberta Kasperczyka, mimo że ostatni w lidze, 13 kwietnia już pokazali, że potrafią ograć faworyta na jego terenie pokonując 2:1 wicelidera 2. ligi KKS Kalisz.(czytaj więcej)

sadecki.news

Dla Sandecji zamyka się księga pn: II liga

Tylko najbardziej niepoprawni optymiści liczyli na cud w Chojnicach. Nic z tego, rywale wygrali. Sandecja walczyła, ale 1!, słownie jeden celny strzał na cały mecz to trochę mało.(czytaj więcej)

dts24.pl

Chojniczanka wyrwała punkty. Jest bliska gry w barażach o awans. W Sandecji smutek

Sandecja przegrała na trudnym terenie w Chojnicach 0:1. Gospodarze zdobyli gola na wagę 3 punktów w 57. minucie za sprawą Valērijsa Šabali. Dzięki temu zwycięstwu, Chojniczanka poprawiła swoją lokatę w tabeli i jest na miejscu dającym baraż o awans na zaplecze Ekstraklasy.(czytaj więcej)

sportowefakty.wp.pl

Lider II ligi dostał zaskakujące lanie

W piątek rozpoczęła się kolejka w II lidze i rozpoczęła się zaskakującą porażką 0:3 Pogoni Siedlce z Radunią Stężyca. Po komplet punktów sięgnęli piłkarze Chojniczanki.(czytaj więcej)