Przegląd prasy po sobotnim meczu

Sprawdzamy, jak na sobotni mecz naszego zespołu z ŁKS-em Łódź zareagowały krajowe oraz lokalne media.
25 Mar / 05:03

cksport.pl

[II Liga] Jakub Górski z golem. Nowy lider z potknięciem

Trwa marcowa przerwa reprezentacyjna. Na boiskach drugiej ligi (poza dwoma wyjątkami) nie ma jednak odpoczynku.(czytaj więcej)

sadecki.news

Jeden błąd i koniec marzeń Sandecji

Niestety nie udało się Sandecji zdobyć choćby punktu w starciu z rezerwami ŁKS. Nieszczęście zaczęło się 7 minucie po samobójczej bramce Bartkowa, który pod koniec spotkania zobaczył czerwoną kartkę.(czytaj więcej)

gazetakrakowska.pl

Sandecja przegrała arcyważny mecz. Zdecydował samobój. Zły dzień obrońcy sądeczan

Miała być kontynuacja udanej serii (krótkiej, bo krótkiej, ale jednak), w wyszło jak wyszło. Piłkarze Sandecji Nowy Sącz, którzy kilka dni temu zaskoczyli w Puławach ogrywając Wisłę 3:1, w sobotnim spotkaniu 25. kolejki rozgrywek 2. ligi przegrali w Niepołomicach z rezerwami ŁKS Łódź 0:1. Zdecydował gol z pierwszych minut zdobyty przez obrońcę sądeczan…(czytaj więcej)

sądeckie.pl

Sandecja przegrywa z drugą drużyną ŁKS-u Łódź

W ostatnim sobotnim meczu Sandecja Nowy Sącz zmierzyła się z drugą drużyną ŁKS-u Łódź, niestety dla gospodarzy, mecz zakończył się niepowodzeniem.(czytaj więcej)

dts24.pl

Robert Kasperczyk: prezentów, które dajemy rywalom jest za dużo

Sobotni pojedynek Sandecji z drugą drużyną ŁKS Łódź zakończył się zwycięstwem gości. O wyniku przesądziło samobójcze trafienie, którego dokonał w siódmej minucie meczu Mateusz Bartków.(czytaj więcej)

lkslodz.pl

2. LIGA: SANDECJA – ŁKS II 0:1

Drugie wiosenne nasze! W 23. kolejce 2. Ligi piłkarze ŁKS II Łódź pokonali na wyjeździe nieźle spisującą się w tym roku Sandecję Nowy Sącz. Dzięki temu ważnemu zwycięstwu łodzianie umocnili się w górnej części tabeli. Brawo!(czytaj więcej)