Przegląd prasy po meczu z Polonią

Sprawdzamy, jak na sobotnie zwycięstwo naszego zespołu z Polonią Bytom zareagowały krajowe oraz lokalne media.
23 Paź / 00:10

bs.poloniabytom.com

NIEMOŻLIWE NIESTETY STAŁO SIĘ FAKTEM…

Po pierwszej połowie rozgrywanego meczu w Krakowie mało kto mógł przypuszczać, iż z dziesiątego w tym sezonie spotkania wyjazdowego zespół Polonii Bytom powróci bez punktów. Mimo bardzo dobrego początku oraz pozytywnego zbiegu boiskowych sytuacji, za co można uznać grę w przewadze oraz objęcie prowadzenia, Niebiesko-Czerwoni ostatecznie przegrali w meczu 14. kolejki rozgrywek 2. ligi z Sandecją Nowy Sącz 3:2 (1:1).(czytaj więcej)

dts24.pl

Grad kartek i bramek. Grająca w osłabieniu Sandecja pokonała Polonię Bytom

Kilkanaście kartek pokazał arbiter w dzisiejszym meczu. Ekipa z Nowego Sącza podejmowała Polonię Bytom, czyli zespół, który obok Sandecji, Lecha II i Olimpii Grudziądz zajmował lokatę w strefie spadkowej. Dla podopiecznych trenera Łukasza Surmy pojedynek rozpoczął się bardzo źle. Od 13. minuty „Biało-czarni” grali w osłabieniu.(czytaj więcej)

gol24.pl

Sandecja Nowy Sącz punktuje i to w osłabieniu! Polonia Bytom pokonana

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz po środowym remisie 1:1 z Chojniczanką Chojnice, a wcześniej wygranej 2:1 nad Hutnikiem Kraków, kontynuuje punktową serię! Podopieczni trenera Łukasza Surmy tym razem okazali się lepsi od Polonii Bytom wygrywając w Krakowie 3:2 i to grając od 13. minuty w dziesięciu.(czytaj więcej)

miastons.pl

Mamy kolejne zwycięstwo! Sandecja odbiła się od dna tabeli

Liczba trzynaście nie okazała się pechowa dla zespołu z Nowego Sącza. Od tej minuty „Biało-Czarni” grali w osłabieniu, ale ostatecznie po ogromnej determinacji pokonali Polonię Bytom 3:2. W 14. kolejce II ligi Sandecja Nowy Sącz wygrała swój trzeci mecz z Polonią Bytom (15. miejsce w tabeli). Po pierwszej połowie remisowaliśmy, po bramkach Zielińskiego i Wróbla.(czytaj więcej)

sądeckie.pl

"Biało-Czarni" pokonują Polonię Bytom!

Drużyna Sandecji nie dała się zniechęcić. Pomimo gry w osłabieniu po czerwonej kartce Kamila Słabego w 13. minucie meczu "Biało-Czarni" wykazali się walką i charakterem, pokonując Polonię Bytom 3:2.(czytaj więcej)

rdn.pl

Sandecja wygrywa z Polonią Bytom!

W sobotnim (21.10) meczu 14. kolejki piłkarskiej drugiej ligi Sandecja Nowy Sącz pokonała 3:2 Polonię Bytom.(czytaj więcej)