Przegląd prasy po meczu w Krakowie

Sprawdzamy, jak na sobotnie zwycięstwo naszego zespołu zareagowały krajowe oraz lokalne media.
10 Paź / 00:10

Gazeta Krakowska

Zwrot akcji w Nowej Hucie! Po czerwonej kartce wszystko się zmieniło

Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1:2 w meczu 12. kolejki II ligi, rozegranym w sobotę 7 października. Nowohucki zespół prowadził w tym meczu, miał kontrolę nad wydarzeniami, ale jedna sytuacja tak naprawdę całkowicie zmieniła scenariusz spotkania. Sandecja odniosła pierwsze w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo. Ma 8 punktów, nadal jest ostatnia w tabeli. Hutnik pozostał z dorobkiem 15 pkt, a była to jego trzecia porażka z kolei.(czytaj więcej)

rdn.pl

Jest promyk nadziei. Sandecja Nowy Sącz pokonała Hutnika Kraków

Czy Sandecja Nowy Sącz zacznie marsz w górę tabeli piłkarskiej II ligi? Nadzieje odżyły po pokonaniu 2:1 Hutnika Kraków i to w starciu wyjazdowym.(czytaj więcej)

hutnikkrakow.com

Impas wciąż trwa

W piłce nożnej nie wystarczy być lepszym, trzeba też wykorzystywać sytuacje. Niestety, właśnie tego nam zabrakło. Mecz był "nasz", kontrolowaliśmy tempo, stwarzaliśmy sobie sytuacje. Wszystko zmieniła jedna sytuacja. (czytaj więcej)

sportowefakty.wp.pl

Sobota zwrotów akcji w II lidze

Sandecja Nowy Sącz ma w tym sezonie dużo wspólnego z Krakowem, ponieważ rozgrywa domowe mecze na stadionie Garbarni. Jest to spowodowane przebudową obiektu w Nowym Sączu. W sobotę najgorszy drugoligowiec zagrał ponownie w Krakowie, ale jako gość na stadionie Hutnika. Sandecja zapewniła sobie komplet punktów w 89. minucie strzałem Denisa Potomy na 2:1. Na przerwę schodziła z golem straty do przeciwnika, ale ambitnie odwróciła wynik.(czytaj więcej)

dts24.pl

Dwie piękne bramki Sandecji. Łukasz Surma: „Wygraliśmy zasłużenie”

Sandecja pokonała Hutnika Kraków 2:1 (0:1) w wyjazdowym meczu 12. kolejki II ligi. Okrasą spotkania była bramka na 2:1, autorstwa Denisa Potomy. Zawodnik Sandecji szybkim rajdem pokonał niemal połowę boiska, zagrał do lepiej ustawionego kolegi z drużyny, otrzymał podanie zwrotne a następnie skutecznie ulokował piłkę w siatce. Wcześniej stan rywalizacji wyrównał Kwietniewski (sprytne uderzenie z rzutu wolnego).(czytaj więcej)

sadeczanin.info

Sandecja Nowy Sącz dorabia się na starych znajomych. Zrobili to już drugi raz

W tym sezonie Sandecja Nowy Sącz najlepiej radzi sobie w meczach ze starymi znajomymi z czasów III ligi. Dorobiła się na nich już sześciu punktów. "Biało-czarni" najpierw wygrali ze Stalą Stalowa Wola, a teraz z Hutnikiem Kraków. W sobotnim starciu decydujący gol padł w samej końcówce meczu.(czytaj więcej)