Przegląd prasy po meczu w Stężycy

Sprawdzamy, jak na niedzielny remis naszego zespołu z Radunią Stężyca zareagowały krajowe oraz lokalne media.
7 Sie / 00:08

dziennikbaltycki.pl

Chojniczanka Chojnice i Radunia Stężyca straciły ligowe punkty na własne życzenie

Chojniczanka w niewiarygodny sposób dała sobie odebrać zwycięstwo w Łodzi przez zespół rezerw ŁKS w meczu eWinner 2. Ligi. Drużyna z Chojnic grała więcej niż pół meczu z przewagą jednego zawodnika, na 10 minut przed końcem spotkania prowadziła jedną bramką, a jednak wyjechała z Łodzi bez punktów przegrywając na własne życzenie. Z kolei Radunia Stężyca do 89 minuty prowadziła z Sandecją Nowy Sącz, ale mecz zakończył się remisem.(czytaj więcej)

raduniastezyca.pl

Z “Sączersami” wygrana wypuszczona w ostatniej chwili

W ramach 3. kolejki 2. Ligi “tylko” remisujemy z Sandecją Nowy Sącz 1:1. Na prowadzenie wyprowadził nas strzałem z woleja w 13. minucie reprezentant Mołdawii – Danu Spataru, dla którego była to pierwsza bramka w barwach Raduni. Goście wyrównali na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry, gdy celnie główkował z bliska rezerwowy Maciej Mas.(czytaj więcej)

sportowefakty.wp.pl

Kluby były zgodne w II lidze. Lider zgubił punkty

W niedzielę rozegrano trzy mecze na najniższym szczeblu centralnym i wszystkie zakończyły się wynikiem 1:1. Wisła Puławy zremisowała ze Stalą Stalowa Wola i straciła pierwsze w sezonie punkty po dwóch zwycięstwach.(czytaj więcej)

sadeckie.pl

Sandecja remisuje na wyjeździe z Radunią Stężyca

W meczu 3. kolejki II ligi zespół Sandecji zremisował na wyjeździe z Radunią Stężyca 1:1. Był to zacięty pojedynek, w którym obie drużyny stworzyły sobie wiele okazji do zdobycia bramki. Ostatecznie jednak podział punktów był sprawiedliwym wynikiem.(czytaj więcej)

dts24.pl

Radunia – Sandecja 1:1. Gol w końcówce meczu na wagę pierwszego punktu w sezonie

W zakończonym przed chwilą meczu 3. kolejki II ligi, ekipa „Biało-czarnych” zremisowała z grającym w żółtych koszulkach zespołem Radunia Stężyca. To było pierwsze w historii ligowe starcie obydwóch drużyn. Dzisiejszy wynik sprawia, że Sandecja notuje pierwszą punktową zdobycz w sezonie.(czytaj więcej)

sadeczanin.info

Sandecja Nowy Sącz nadal w dole tabeli. Daleka podróż nie zakończyła się sukcesem

Po dwóch kolejkach II ligi piłkarze Sandecji mieli na koncie zero punktów. Pierwsze “oczko” wywalczyli w starciu z Radunią Stężyca. Wyrównujący gol wpadł w samej końcówce spotkania.(czytaj więcej)