Rezerwy remisują w Zagórzanach

W 21. kolejce Klasy Okręgowej druga drużyna zremisowała na wyjeździe 3:3 z LKS-em Zagórzany. Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Krzysztof Piskor, a trzecia to samobójcze trafienie gospodarzy.
29 Kwi / 00:04

Sobotnie spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla podopiecznych Marka Zagórskiego, już w 2. minucie Krzysztof Piskor otrzymał podanie na wolne pole i mijając bramkarza ze spokojem ulokował futbolówkę w siatce. Pięć minut później na strzał zdecydował się Konrad Grela, ale dobrze interweniował Oskar Rams. W 12. minucie błąd popełnił golkiper miejscowych wypuszczając piłkę, który wykorzystał Krzysztof Piskor zdobywając dublet.

W 27. minucie Zagórzany miały stały fragment gry, piłkę przed siebie odbił Oskar Rams, a dobrze ustawiony Jakub Wierzba bez problemu strzelił gola kontaktowego. Sześć minut później do siatki trafił Edgar Pieńkus, bramka nie została uznana z powodu pozycji spalonej zawodnika "Sączersów".

Po zmianie stron gospodarze doprowadzili do wyrównania w 49. minucie, po rzucie rożnym na krótki słupek zbiegł Marcin Szary, strzałem głową trafiając do siatki. Ponownie na prowadzenie "Biało-Czarni" wyszli w 65. minucie, gdy dośrodkowanie Michała Surzyna z rzutu wolnego głową przeciął Marcin Szary, zaskakując swojego bramkarza. Ostatnia bramka w sobotnim meczu padła w 78. minucie, dośrodkowanie Przemysława Szymczyka dobrze wykończył Konrad Grela, ustalając ostatecznie wynik na 3:3.

LKS Zagórzany - Sandecja II Nowy Sącz 3:3 (1:2)

Bramki: Jakub Wierzba 27', Marcin Szary 49', Konrad Grela 78' - Krzysztof Piskor 2', 12', Marcin Szary (sam.) 65'.

Żółta kartka: Marcin Szary.

LKS Zagórzany: Kacper Kukla - Paweł Siuta (70' Konrad Drożdż), Patryk Śleziak (70' Maciej Grzybek), Mateusz Dąbrowski, Jakub Wierzba (83' Marcin Hajduk), Przemysław Szymczyk, Kacper Kukla, Konrad Grela, Mateusz Ryndak, Dawid Zięcina, Marcin Szary.

Sandecja II:  Oskar Rams - Kacper Zygmunt, Jakub Leśniak, Marcin Maślanka, Kacper Laskosz, Karol Łatka (84' Kamil Żołnowski), Michał Badura (58' Jakub Smoleń), Michał Surzyn, Jakub Jaworski (79' Kamil Łatka), Edgar Pieńkus (58' Michał Bolsęga), Krzysztof Piskor. (79' Mateusz Stróżak).