Przegląd prasy po meczu z GKS-em Tychy

Sprawdzamy, jak na niedzielne zwycięstwo naszego zespołu z GKS-em Tychy zareagowały lokalne oraz krajowe media.
21 Mar / 00:03

1liga.org

Podsumowanie 24. kolejki

Wynik w 17. minucie otworzyli tyszanie, a konkretniej bramka samobójcza Tomasza Boczka. Na odpowiedź gości musieliśmy poczekać do 40. minuty, gdy do siatki trafił znajdujący się sam na sam z golkiperem Damian Chmiel. Jakub Wróbel obsłużony kapitalnym długim podaniem wyprowadził gości na prowadzenie.(czytaj więcej)

gol24.pl

Sandecja w euforii po wygranej w Tychach. Trener: marzyliśmy o tym

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w minioną niedzielę udowodnili, że nie zamierzają odpuszczać walki o utrzymanie się na boiskach Fortuna 1. Ligi. „Duma Krainy Lachów” dość nieoczekiwanie okazała się lepsza od GKS w Tychach triumfując 3:2. To drugi mecz „na plus” pod wodzą nowego szkoleniowca sądeczan Tomasza Kafarskiego. Efekt „nowej miotły” działa zatem cały czas.(czytaj więcej)

gkstychy.info

GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz 2:3

W meczu 24. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze GKS Tychy ulegli drużynie Sandecji Nowy Sącz 2:3 (1:1). (czytaj więcej)

dziennikzachodni.pl

Pięć goli przy Edukacji. Tyszanie przegrali z ostatnią drużyną w tabeli!

W niedzielę 19 marca 2023 roku w meczu 24. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Tychy przegrał z Sandecją Nowy Sącz 2:3. Kibice przeżyli bardzo duże rozczarowanie, bo goście zajmowali ostatnie miejsce w tabeli. Sandecja pierwszy raz w tym sezonie wygrała na wyjeździe. Zobacz ZDJĘCIA ze stadionu przy ulicy Edukacji.(czytaj więcej)

sportdziennik.com

Boczek się zrehabilitował

Były zawodnik GKS-u Tychy po samobójczym trafieniu na otwarcie meczu strzelił gola dającego Sandecji pierwsze w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo. (czytaj więcej)

dts24.pl

Bramkowy rollercoaster. Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Sandecja lepsza od GKS Tychy!

Sandecja mierzyła się dziś w Tychach z miejscowym GKSem. Ekipa z Nowego Sącza przystępowała do starcia ze śląskim zespołem jako ostatnia drużyna tabeli. Podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego zdawali sobie sprawę z faktu, że wygrana pozwoli zrównać się punktami z Odrą Opole. W 18. minucie spotkania piłkę do własnej siatki skierował Boczek. Kilka chwil przed przerwą wyrównał Chmiel i nadzieje na korzystny wynik wróciły – tym bardziej, że po zmianie stron Sandecja wyszła na prowadzenie.(czytaj więcej)

naszsport.pl

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Sandecji stało się faktem!

Długo musieli czekać kibice “Biało-czarnych” na pierwszą wyjazdową wygraną w tym sezonie. Sandecja pokonała GKS Tychy 3:2.(czytaj więcej)

sadeczanin.info

Jest nadzieja na lepsze czasy. Piłkarze Sandecji Nowy Sącz wreszcie się przełamali

Do meczu z GKS-em Tychy piłkarze Sandecji przystępowali z nożem na gardle. Ostatnie wyniki sprawiły, że każde kolejne potknięcie mogło być opłakane w skutkach. Wynik wlewa jednak w serca kibiców sporo nadziei.(czytaj więcej)