Przegląd prasy po meczu z Resovią

Sprawdzamy, jak na poniedziałkowy remis naszego zespołu z Resovią Rzeszów zareagowały krajowe oraz lokalne media.
22 Lut / 00:02

1liga.org

20. kolejka. Podsumowanie

W pierwszych 45 minutach meczu Sandecji z Resovią nie oglądaliśmy zbyt wielu dogodnych sytuacji. Wszystko zmieniło się w 35. minucie.(czytaj więcej)

gol24.pl

Sandecja Nowy Sącz ucieka ze strefy spadkowej. Kolejnym rywalem silna Arka

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w poniedziałkowym meczu z Resovią kończącym 20. kolejkę rozgrywek Fortuna 1. Ligi zremisowali w Niepołomicach 1:1. Spotkały się ze sobą szesnasta z siedemnastą drużyną. Było więc o co walczyć, ale po takim wyniku żadna z drużyn nie może być w pełni zadowolona, choć w obecnej sytuacji liczy się przecież każdy punkcik. Teraz przed „Dumą Krainy Lachów” kolejna przeszkoda, o wiele trudniejsza. Sądeczanie w niedzielę o godz. 15 zagrają bowiem z Arką Gdynia, szóstą siłą ligi.(czytaj więcej)

resoviacy.pl

Sandecja Nowy Sącz - Resovia Rzeszów 1:1 (1:0) / mecz w Niepołomicach

Podziałem punktów zakończyło się arcyważne dla obydwu zespołów spotkanie, w którym rzeszowianie mieli mocno "pod górkę". Dwa rzuty karne, dwie czerwone i dziewięć żółtych kartek oraz dwie wątpliwe analizy VAR to sporo jak na mecz zespołów z ogona Fortuna I Ligi.(czytaj więcej)

naszsport.pl

Remis w poniedziałkowym meczu Sandecji i Resovii

Na zakończenie 20. kolejki w Fortuna I Lidze, “Biało-czarni” podzielili się punktami z Resovią Rzeszów.(czytaj więcej)

podkarpacielive.pl

Dwa rzuty karne i czerwona kartka! Resovia zremisowała z Sandecją Nowy Sącz

Resovia zremisowała na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz. W 75. minucie gospodarze mogli ponownie objąć prowadzenie, ale nie wykorzystali drugiego rzutu karnego. (czytaj więcej)

dts24.pl

Multum emocji w starciu Sandecja – Resovia. Zobacz zdjęcia z meczu

To mogło a nawet powinno być wygrane spotkanie w wykonaniu Sandecji. Konfrontacja z Resovią obfitowała w dużą dozę emocji. Dziesięć żółtych kartek, jedna czerwona, dwa rzuty karne. Finalnie Sandecja podniosła z murawy jeden punkt.(czytaj więcej)

sportowefakty.wp.pl

Remis w strefie spadkowej Fortuna I ligi. Sandecja zmarnowała dużą szansę

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz i Resovii nie poprawili znacząco sytuacji na dole tabeli Fortuna I ligi. Bliżej rozstrzygnięcia meczu, zakończonego remisem 1:1, byli gospodarze, ale nie wykorzystali jednego z rzutów karnych.(czytaj więcej)

futmal.pl

Niewykorzystany rzut karny i gra w przewadze. Tylko remis Sandecji z Resovią.

Wynikiem 1:1 zakończyło się spotkanie 20. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Apklan Resovią. Dzięki remisowi „Sączersom” udało się opuścić strefę spadkową.(czytaj więcej)