Przegląd prasy po meczu z Wisłą

Sprawdzamy, jak na niedzielny remis naszego zespołu z Wisłą Kraków zareagowały krajowe oraz lokalne media.
14 Lis / 00:11

1liga.org

Podsumowanie 18. kolejki

Outsider Fortuna 1 Ligi podejmował na niepołomickim obiekcie spadkowicza szukającego przełamania złej passy. Goście przeprowadzili pierwszy atak w 7. minucie, jednak Krystian Wachowiak uderzył minimalnie niecelnie. Sandecja groźnie odpowiedziała już pięć minut później, gdy golkiper krakowian został zmuszony do ofiarnej obrony po mocnym uderzeniu z dystansu Damiana Chmiela. (czytaj więcej)

gol24.pl

Wisła Kraków długo prowadziła. Sandecja Nowy Sącz wyrównała w końcówce

Remis 1:1 w derbach Małopolski na zakończenie zmagań w I lidze. Wisła Kraków prowadziła w Niepołomicach z Sandecją 1:0 po pierwszej połowie, ale ostatecznie gospodarze uratowali remis w samej końcówce spotkania.(czytaj więcej)

wisla.krakow.pl

Rok zakończony remisem: Sandecja - Wisła 1:1

W ostatnim oficjalnym meczu w 2022 roku Wiślacy udali się do Niepołomic, gdzie zmierzyli swoje siły z Sandecją Nowy Sącz. Piłkarze Białej Gwiazdy jako pierwsi objęli prowadzenie, jednak nie zdołali go utrzymać, skutkiem czego niedzielne spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a oba zespoły podzieliły się punktami.(czytaj więcej)

wislaportal.pl

Czas na odpoczynek... Sandecja - Wisła 1-1

W ostatnim meczu ligowym w 2022 roku krakowska Wisła zremisowała 1-1 z nowosądecką Sandecją. Obydwa gole w tym spotkaniu strzelili wiślacy. W 17. minucie na listę strzelców wpisał się Igor Łasicki, a wynik w 86. ustalił samobójczym trafieniem Ivan Jelić Balta.czytaj więcej)

lovekrakow.pl

Wisła straciła prowadzenie z ostatnią w tabeli Sandecją

W ostatnim ligowym meczu w 2022 roku Wiślacy tylko zremisowali w Niepołomicach z zamykającą tabelę I ligi Sandecją Nowy Sącz. Krakowianie uzbierali zaledwie 24 punkty i na wiosnę będą musieli odrobić minimum cztery, by liczyć się w walce o powrót do ekstraklasy przez baraże. Na razie się jednak na to nie zanosi.(czytaj więcej)

dts24.pl

Sandecja – Wisła Kraków: podział punktów na zakończenie

I liga: Na stadionie w Niepołomicach Sandecja Nowy Sącz zremisowała z Wisłą Kraków. Był to ostatni ligowy pojedynek dwóch drużyn, które piłkarską jesień nie zaliczą do udanych.(czytaj więcej)

sadeczanin.info

Sandecja po raz drugi nie dała się Wiśle Kraków. Liga się kończy, pora na mundial

To był ostatni tegoroczny akt w wykonaniu piłkarzy Sandecji. „Biało-czarni” w niedzielę podzielili się punktami z Wisłą Kraków. Remis padł również w pierwszym spotkaniu z tą drużyną. Taki wynik oznacza, że zimę sądeczanie spędzą na ostatnim miejscu, choć strata do zespołów przed nimi jest bardzo niewielka. A już od następnej niedzieli czekają nas emocje mundialowe...(czytaj więcej)

sportowefakty.wp.pl

Dramat Wisły Kraków w końcówce!

Wisła Kraków długo prowadziła w Niepołomicach z Sandecją Nowy Sącz 1:0. W końcówce do własnej bramki trafił Ivan Jelić Balta i mecz zakończył się podziałem punktów.(czytaj więcej)