Sprawdzamy, jak niedzielny pojedynek naszego zespołu z liderem Fortuna 1 Ligi oceniają krajowe oraz lokalne media.
4 Paź / 00:10

1liga.org

Niedziela w F1L: Lider nie spuszcza z tonu

W sobotę w trzech meczach padło trzynaście goli, a więc pierwszoligowi kibice z niecierpliwością oczekiwali niedzielnych spotkań. Lider nie zawiódł i chorzowianie na start pierwzoligowych emocji pokonali Sandecję Nowy Sącz, Puszcza Niepołomice pokonała Arkę Gdynia a Podbeskidzie zremisowało z Bruk-Bet Termaliką.(czytaj więcej)

gol24.pl

Niebiescy przegrywali do przerwy, ale wyrwali zwycięstwo w końcówce

W niedzielę 2.10.2022 r. w meczu 12. kolejki Fortuna 1. Ligi Ruch Chorzów wygrał z Sandecją Nowy Sącz 2:1 (0:1) Niebiescy zdobyli gola na wagę trzech punktów w 89. minucie. Zobacz ZDJĘCIA ze spotkania na stadionie przy ulicy Cichej.(czytaj więcej)

ksruch.com

Ruch gra do końca! 3 punkty z Sandecją!

W meczu 12. kolejki Fortuna 1 Ligi "Niebiescy" pokonali przy Cichej Sandecję Nowy Sącz 2:1!(czytaj więcej)

niebiescy.pl

Ruch znowu zwycięski! Walka do końca

Podopieczni trenera Jarosława Skrobacza zanotowali siódme zwycięstwo w sezonie! Niebiescy przegrywali z Sandecją Nowy Sącz 0:1 po bramce Michała Walskiego z rzutu karnego, ale nie poddali się i finalnie wygrali 2:1. Autorami goli dla Ruchu byli Konrad Kasolik i Tomasz Foszmańczyk.czytaj więcej)

sportowefakty.wp.pl

Hymn dodał mocy! Ruch Chorzów wyrwał zwycięstwo. Kapitan uciszył krytyków

Ruch Chorzów umocnił się na pozycji lidera Fortuna I ligi. Niebiescy do przerwy przegrywali z Sandecją 0:1, ale po zmianie stron wyrwali rywalom wygraną.(czytaj więcej)

dts24.pl

Sandecja blisko niespodzianki, sprawiła problemy liderowi

I liga. Wyraźnym faworytem meczu Ruchu Chorzów z Sandecją Nowy Sącz byli gospodarze. W końcu lider na własnym boisku podejmował autsajdera. Sandecja była bliska punktowej zdobyczy. Sądeczanie w dwunastu spotkaniach obecnego sezonu nie potrafili wygrać i z 6 punktami zajmują ostatnie miejsce w tabeli.(czytaj więcej)

sadeczanin.info

Sandecja osiadła na dnie pierwszoligowej tabeli. Kolejna porażka stała się faktem

Piłkarze Sandecji przegrali po raz szósty w tym sezonie. „Biało-czarni” pozostają jedyną drużyną w Fortuna I lidze, która jeszcze nie wygrała żadnego spotkania. W niedzielę zbyt mocny okazał się lider – Ruch Chorzów, choć zwycięska bramka padła dopiero w 89 minucie. Pozycja w tabeli wskazuje, że robi się naprawdę gorąco…(czytaj więcej)

dziennikzachodni.pl

Fani Niebieskich pomogli wygrać zakład trenerowi Skrobaczowi.

W niedzielę 2.10.2022 r. w meczu 12. kolejki Fortuna 1. Ligi Ruch Chorzów grał z Sandecją Nowy Sącz. Kibice Niebieskich nie zawiedli i licznie stawili się na stadionie przy Cichej. Fani przeżyli wielkie emocje i na koniec cieszyli się ze zwycięstwa.(czytaj więcej)