Przegląd prasy po meczu w Gdyni

Sprawdzamy, jak na piątkowy remis z Arką Gdynia zareagowały krajowe oraz lokalne media.
7 Sie / 00:08

1liga.org

Piątek w F1L: Zdecydowały gole samobójcze

Arka w ostatnich minutach meczu traci prowadzenie i dwa punkty, a Wisła wygrywa spotkanie w Opolu. O obydwu wynikach zadecydowały gole samobójcze.(czytaj więcej)

gol24.pl

Fortuna 1. Liga. Remis w Gdyni. Ogromny pech żółto-niebieskich! Gdynianie tracą zwycięstwo w 90 minucie meczu!

Arka Gdynia zremisowała z Sandecją Nowy Sącz w czwartej kolejce Fortuna 1. Ligi. O wielkim pechu mogą mówić dzisiaj żółto-niebiescy, pomimo ofensywnej gry, w Gdyni został tylko jeden punkt. Goście wyrównali w 90 minucie meczu, po samobójczej bramce Michała Marcjanika.(czytaj więcej)

arka.gdynia.pl

Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 1:1

Drugi mecz przed własną publicznością w tym sezonie kończy się dla Arki drugim podziałem punktów. Prowadzenie żółto-niebieskim dał w pierwszej połowie Karol Czubak, a goście wyrównali w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry po samobójczym trafieniu Marcjanika.(czytaj więcej)

naszsport.pl

Remis Sandecji w Gdyni wywalczony rzutem na taśmę

Podopieczni trenera Dariusza Dudka w 4. kolejce Fortuna I Ligi zremisowali spotkanie z Arką Gdynia.(czytaj więcej)

arkowcy.pl

A po meczu znowu będzie żal

W piątkowy wieczór przeciwko Sandecji Arka rozegrała bardzo udaną pierwszą połowę, ale w drugiej nastawiła się na utrzymanie prowadzenia zamiast konsekwentnie dążyć do podwyższenia rezultatu. Ten minimalizm został skarcony samobójem Michała Marcjanika w 90. minucie i remisem 1:1.(czytaj więcej)

dts24.pl

Czwarty remis Sandecji. Strzelała tylko Arka

I liga. W czwartym meczu Sandecja Nowy Sącz musiała zadowolić się czwartym remisem. Tym razem w dosyć szczęśliwych okolicznościach. W Gdyni na listę strzelców wpisali się zawodnicy Arki. W 90 minucie podopieczni Dariusza Dudka uratowali remis po golu samobójczym.(czytaj więcej)

sadeczanin.info

Sandecja znowu z punktem. Takiego początku sezonu nikt się nie spodziewał

Czwarty mecz, czwarty wyjazd i czwarty remis. Tym razem jeden punkt piłkarze Sandecji uratowali w ostatnich chwilach spotkania z Arką Gdynia. Wyrównująca bramka padła po samobójczym trafieniu Michała Marcjanika w doliczonym czasie gry. (czytaj więcej)