Przegląd prasy po meczu w Łęcznej

Sprawdzamy, jak na niedzielny remis z Górnikiem Łęczna zareagowały krajowe i lokalne media.
26 Lip / 00:07

1liga.org

Niedziela w F1L: Pierwszy komplet punktów ŁKS

W niedzielę w meczu przyjaźni ŁKS Łódź pokonał tyski GKS 1:0. Górnik Łęczna zremisował z Sandecją Nowy Sącz, a GKS Katowice po szalonym meczu zremisował z Bruk-Bet Termaliką.(czytaj więcej)

gol24.pl

Górnicy znów zaczęli słabo, ale teraz nie przegrali

W drugiej serii gier Górnik Łęczna zremisował u siebie z Sandecją Nowy Sącz 1:1. Dla zielono-czarnych to pierwszy punkt zdobyty w tym sezonie.(czytaj więcej)

gornik.leczna.pl

Niedosyt po meczu z Sandecją

Górnik Łęczna zremisował 1-1 z Sandecją Nowy Sącz w meczu 2. kolejki Fortuna 1. Ligi. Jedynego gola dla Zielono-Czarnych zdobył w 8. minucie spotkania Karol Turek. (czytaj więcej)

naszsport.pl

Nadal bez wygranej. Remis Sandecji z Górnikiem Łęczna

W meczu 2. kolejki Fortuna I Liga, Sandecja Nowy Sącz w wyjazdowym spotkaniu podzieliła się punktami z Górnikiem Łęczna. (czytaj więcej)

sport.interia.pl

Górnik Łęczna - Sandecja Nowy Sącz 1-1 (1-1). 2. kolejka Fortuny 1 Liga

W meczu 2. kolejki Fortuny 1 Liga, który rozegrany został 24 lipca, jedenastka Górnika Łęczna zremisowała z Sandecją Nowy Sącz 1-1 (1-1). Spotkanie odbyło się na Stadionie Gornika Leczna.(czytaj więcej)

dts24.pl

Sandecja punktowym łupem podzieliła się z Górnikiem

I liga, 2 kolejka: Sandecja Nowy Sącz wywalczyła punt w Łęcznej. W rywalizacja ze spadkowiczem z ekstraklasy gole padły już w pierwszych minutach.(czytaj więcej)

lublin.wyborcza.pl

Górnik Łęczna nadal bez wygranej. Remis z Sandecją Nowy Sącz

Piłkarze spadkowicza z ekstraklasy - Górnika nie zdołali wywalczyć pierwszego w tym sezonie kompletu punktów. W drugiej kolejce I ligi zremisowali u siebie z Sandecją 1:1, a losy spotkania zostały rozstrzygnięte już w 8. minucie gry.(czytaj więcej)