Przegląd prasy po meczu z Chrobrym

Sprawdzamy, jak na niedzielny remis naszego zespołu z Chrobrym Głogów zareagowały krajowe oraz lokalne media.
16 Maj / 00:05

1liga.org

Niedziela w F1L: Odra Opole zagra w barażach

W 5. minucie piłka po strzale Damiana Chmiela znalazła się w siatce, jednak sędzia gola nie uznał dopatrując się wcześniej faulu. Ten sam zawodnik oddał pierwszy celny strzał w 36. minucie, jednak tym razem obronił Leszczyński. (czytaj więcej)

gol24.pl

Remis Sandecji z Chrobrym. Podział punktów drużyn z aspiracjami na ekstraklasę

Przy Kilińskiego 47 spotkały się ze sobą zespoły, które poważnie myślą o wejściu do baraży o awans do PKO Ekstraklasy. W przypadku zwycięstwa gospodarze, Sandecja Nowy Sącz awansowaliby do czołowej szóstki właśnie kosztem Chrobrego.(czytaj więcej)

chrobry-glogow.pl

SANDECJA NOWY SĄCZ - CHROBRY GŁOGÓW 0:0

W rozegranym w Nowym Sączu meczu 33 kolejki Fortuna 1 Ligi Chrobry zremisował z Sandecją 0:0. (czytaj więcej)

naszsport.pl

Remis z Chrobrym. O baraże za tydzień z Arką.

Podopieczni trenera Dariusza Dudka w bardzo ważnym meczu dla układu tabeli bezbramkowo zremisowali z drużyną Chrobrego Głogów.(czytaj więcej)

rdn.pl

Sandecja na remis z Chrobrym, choć kończyła mecz w 10 [WIDEO]

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz zremisowali 0:0 z Chrobrym Głogów w meczu 33. kolejki I ligi. Biało-czarni kończyli mecz w osłabieniu, bo w 77. minucie czerwoną kartką został ukarany Kamil Słaby.(czytaj więcej)

dts24.pl

Sandecja – Chrobry. Mecz zakończony remisem komplikującym sprawę

W spotkaniu przedostatniej kolejki Fortuna I ligi, w którym nasz zespół podejmował Chrobry Głogów nie padła żadna bramka i oba zespoły podzieliły się punktami.(czytaj więcej)

sadeczanin.info

Kręta droga Sandecji do baraży. Awans albo mecze z wielokrotnym mistrzem Polski

Piłkarze Sandecji po remisie 0:0 z Chrobrym Głogów nie poprawili swojej sytuacji w tabeli. Na kolejkę przed końcem sezonu znajdują się wciąż poza strefą barażową. Wszystko wyjaśni się za tydzień, ale już wiadomo, że jeśli „Biało-czarni” nie zagrają w Ekstraklasie, to w przyszłym roku będą się mierzyć z Wisłą Kraków.(czytaj więcej)