Przegląd prasy po meczu w Sosnowcu

Sprawdzamy, jak na poniedziałkowy remis w Sosnowcu zareagowały krajowe oraz lokalne media.
10 Maj / 00:05

1liga.org

32. kolejka. Podsumowanie

Goście przegrywali już 1:3 do przerwy, ale zdołali odwrócić losy spotkania. Doprowadzili do remisu, a bramkę na wagę punktu zdobył w 67. minucie Svestoslav Dikov. (czytaj więcej)

gol24.pl

Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 3:3. Dziwny obrót zdarzeń ZDJĘCIA, RELACJA

Zagłębie Sosnowiec prowadziło z Sandecją Nowy Sącz już 3:1, ale mecz zakończył się remisem. To oznacza, że zespół ze Stadionu Ludowego wciąż musi się martwić o utrzymanie w 1. lidze.(czytaj więcej)

zaglebie.eu

Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz 3:3 (3:1). Ostre strzelanie na Ludowym!

W 32. kolejce rozgrywek Fortuna 1 Ligi Zagłębie zremisowało z Sandecją Nowy Sącz 3:3 (3:1). Gole dla sosnowiczan zdobyli: Nikolas Korzeniecki, Szymon Sobczak i Szymon Pawłowski. Ten remis nie daje jeszcze Zagłębiu pewnego utrzymania. W najbliższą sobotę gramy na Stadionie Ludowym ze Stomilem Olsztyn (godz. 20:30). (czytaj więcej)

naszsport.pl

Podział punktów w meczu Zagłebia i Sandecji

Po bardzo emocjonującym spotkaniu Sandecja Nowy Sącz w wyjazdowym meczu podzieliła się punktami z walczącym o utrzymanie Zagłębiem Sosnowiec. (czytaj więcej)

zaglebie.sosnowiec.pl

Zagłębie - Sandecja 3:3

Zagłębie najpierw ośmieszyło się zmianą dokonaną w 16. sekundzie meczu, a potem roztrwoniło dwubramkowe prowadzenie i zremisowało z Sandecją Nowy Sącz 3:3.(czytaj więcej)

dts24.pl

Sandecja – Zagłębie Sosnowiec. Niedosyt po remisie

Po niezwykle emocjonującym widowisku nasza drużyna zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec 3:3. Bramki dla „Biało-Czarnych” zdobywali Jakub Zych, Tomasz Nawotka oraz Svetoslav Dikov.(czytaj więcej)

sadeczanin.info

Strzelanina w Sosnowcu i przełamanie Dikova! Sandecja wciąż blisko baraży

Piłkarze Sandecji zremisowali z Zagłębiem Sosnowiec 3:3 i na dwie kolejki przed końcem sezonu zajmują 7. miejsce w tabeli. Bramki zdobywali Jakub Zych, Tomasz Nawotka i Svetoslav Dikov, który trafił do siatki po raz pierwszy, od kiedy przybył do Nowego Sącza.(czytaj więcej)