Przegląd prasy po niedzielnym meczu

Sprawdzamy, jak na niedzielny remis z GKS-em Katowice zareagowały lokalne oraz krajowe media.
1 Mar / 00:03

1liga.org

Niedziela w F1L: Remisy i zwycięstwo Chrobrego

W niedzielę GKS Tychy podzielił się punktami z Podbeskidziem Bielsko-Biała, a Sandecja Nowy Sącz zremisowała z GKS-em Katowice. Chrobry Głogów pokonał Górnika Polkowice 2:0.(czytaj więcej)

gol24.pl

Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice 1:1. Remis na urodziny katowiczan

W niedzielnym meczu 21. kolejki Fortuna 1. Ligi Sandecja Nowy Sącz zremisowała z GKS Katowice 1:1. Prowadzenie dla gości świętujących 58. rocznicę powstania klubu zdobył Patryk Szwedzik, a wyrównał w końcówce Dariusz Zjawiński.(czytaj więcej)

gkskatowice.eu

Remis na inaugurację

Po długiej przerwie od ligowej piłki nożnej, GKS Katowice wrócił do walki w meczu 21. kolejki rozgrywanym w Nowym Sączu z miejscową Sandecją. (czytaj więcej)

naszsport.pl

Podział punktów Sandecji w pierwszym wiosennym meczu!

Na inaugurację “wiosny” podopieczni trenera Dariusza Dudka podzielili się punktami z GKS-em Katowice. (czytaj więcej)

gieksa.pl

Urodzinowy remis na początek rundy wiosennej

Runda wiosenna dla podopiecznych Rafała Góraka rozpoczęła się w Nowym Sączu, gdzie miejscowa drużyna prowadzona przez Dariusza Dudka walczy o udział w barażach. Spotkanie to rozpoczęło się w urodziny GieKSy o godzinie 15:00.(czytaj więcej)

dts24.pl

Sandecja remisuje w „urodzinowym” meczu z GKS Katowice. Obie drużyny zademonstrowały solidarność z Ukrainą

Sandecja zremisowała inauguracyjny mecz wiosennej rundy z drużyną GKS Katowice. Bramkę dla sądeczan, w 78 minucie meczu, zdobył Łukasz Zjawiński. (czytaj więcej)

rdn.pl

Stop wojnie! Mecz Sandecji z GKS-em Katowice z gestami solidarności z Ukrainą

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz remisem 1:1 z GKS-em Katowice rozpoczęli walkę o I-ligowe punkty w 2022 roku. Przed meczem obie drużyny zamanifestowali poparcie dla Ukrainy, pozując do zdjęcia z transparentem “Stop Wojnie”. (czytaj więcej)

sadeczanin.info

Piłka nożna na drugim planie. Czytelny sygnał od piłkarzy i trenera Sandecji

W takich sytuacjach piłka nożna schodzi na dalszy plan. Przed meczem Sandecji z GKS-em Katowice piłkarze obu drużyn, sztab szkoleniowy oraz sędziowie, w geście solidarności z Ukraińcami, jednoznacznie opowiedzieli się przeciwko wojnie. Był to również temat przewodni pomeczowej konferencji prasowej. (czytaj więcej)