Ostatni test za nami

W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek Betclic 3. Ligi nasz zespół pokonał Poprad Muszynę 5:1.
27 Lip / 11:07

W sobotnie południe na obiektach Zawady nasz zespół zmierzył się w grze kontrolnej z Popradem Muszyna. Na pierwsze trafienie "Biało-Czarnych" czekaliśmy do 43. minuty, kiedy po dobrej wymianie podań futbolówka trafiła do Rafała Wolsztyńskiego, który pewnym uderzeniem z ostrego kąta pokonał bramkarza rywali. Po zmianie stron, w nieco odmienionym składzie "Biało-Czarni" ruszyli do śmielszych ataków.

Osiem minut po rozpoczęciu drugiej odsłony Igor Maślanka odegrał piłkę na szesnasty metr do zawodnika testowanego, który popisał się pięknym uderzeniem, trafiając do siatki. Kilka chwil później na listę strzelców wpisał się Jakub Wilczyński, jego mierzona próba z szesnastego metra powędrowała do bramki tuż obok słupka. W 73. minucie Igor Maślanka wywierając nacisk na rywali wymusił ich błąd, jednocześnie odbierając im piłkę i trafiając do pustej bramki.

Poprad szybko odpowiedział, po dośrodkowaniu z prawej strony zawodnik zespołu z Muszyny głową ulokował futbolówkę w siatce. W 85. minucie Patryk Peciak mocno naciskał ma bramkarza rywali, który nie trafił czysto w piłkę, przez co zawodnik "Sączersów" bez żadnego problemu podwyższył rezultat.

Sandecja Nowy Sącz - Poprad Muszyna 5:1 (1:0)

Bramki: Rafał Wolsztyński 43', zawodnik testowany 53', Jakub Wiczyński 56', Igor Maślanka 73', Patryk Peciak 85' - Poprad 74'.

Sandecja: I połowa: Martin Polaček - Kamil Słaby, Piotr Kowalik, Michał Rutkowski, Przemysław Skałecki, Tomasz Kołbon, Kacper Talar, Radosław Gołębiowski, Daniel Pietraszkiewicz, Patryk Bryła, Rafał Wolsztyński. II połowa: Jakub Bednarek - Petr Buchta, Michał Rutkowski (60' Kamil Słaby), Daniel Pietraszkiewicz (60' Kacper Wokacz), Igor Maślanka, Eryk Kosiński, Przemysław Skałecki (60' Patryk Kupczak), zawodnik testowany, Karol Smajdor, Rafał Wolsztyński (60' Patryk Peciak), Jakub Wilczyński.