Wysokie zwycięstwo w Krakowie

W przedostatnim sparingu naszego zespołu przed startem rozgrywek Betclic 3. Ligi "Biało-Czarni" pokonali Garbarnię Kraków 5:1.
20 Lip / 13:07

Sobotnia gra kontrolna w Krakowie została podzielona na cztery kwarty po 30 minut. Na pierwszego gola czekaliśmy do 45. minuty, gdy Radosław Gołębiowski zagrał z lewej strony tuż przed bramkę, a tam czekał Rafał Wolsztyński, który "na wślizgu" wepchnął futbolówkę do siatki. Trzy minuty później napastnik naszego zespołu został obsłużony bardzo dobrym podaniem i znalazł się w sytuacji sam na sam, podwyższając rezultat. W 57. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zawodnik gospodarzy niefortunnie odbił futbolówkę, zaskakując tym samym własnego golkipera i trafiając do swojej bramki.

Nieco po godzinie gry zawodnik zespołu z Krakowa wpisał się na listę strzelców, wykorzystując błąd naszej defensywy i pewnym uderzeniem od słupka pokonał Jakuba Bednarka, który w tej sytuacji był bez szans. W 94. minucie "Sączersi" zyskali rzut karny, do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Karol Smajdor, spokojnym strzałem podwyższając wynik na 4:1. Autor czwartego gola kilka minut później dośrodkował z narożnika boiska, w polu karnym Garbarni powstało ogromne zamieszanie, ostatecznie Patryk Kupczak z bliskiej odległości ustalił wynik spotkania.

Garbarnia Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1:5

Bramki:
Garbarnia 65' - Rafał Wolsztyński 45', 48', bramka samobójcza 57', Karol Smajdor (k.) 94', Patryk Kupczak 98'.

Sandecja:
I kwarta:
II kwarta: Martin Polaček - Michał Rutkowski, Kamil Słaby, Piotr Kowalik - Patryk Bryła, Mikołaj Kwietniewski, Tomasz Kołbon, Przemysław Skałecki, Kacper Talar, Radosław Gołębiowski - Rafał Wolsztyński.
III kwarta:
Jakub Bednarek - Petr Buchta, Michał Rutkowski, Piotr Kowalik, Kacper Wokacz, Przemysław Skałecki, Patryk Peciak, Tomasz Kołbon, Radosław Gołębiowski, Mikołaj Kwietniewski, Rafał Wolsztyński.
IV kwarta:
Jakub Bednarek - Petr Buchta, Bartosz Gurba, Patryk Kupczak, Patryk Peciak, Kacper Wokacz, Jakub Faron, Eryk Kosiński, Karol Smajdor, zawodnik testowany, Arkadiusz Orzeł.