1910 MKS SANDECJA Strona Oficjalna
Władze

W poniedziałek 15 maja 2017 roku w trybie nadzwyczajnym zebrała się Rada miasta Nowego Sącza w celu zmienienia formy prawnej Miejskiego Klubu Sportowego Sandecja. W jawnym głosowaniu decyzją Radnych Miasta przy 22 głosach za i jednym wstrzymującym się powołana została spółka akcyjna.

Miłosz Jańczyk – Prezes Zarządu

Z Sandecją związany od 2004 roku. Był inicjatorem, współzałożycielem oraz wieloletnim prezesem zorganizowanego ruchu kibicowskiego w Nowym Sączu, który po sformalizowaniu zaistniał, jako Stowarzyszenie Kibiców Sandecji. Jednym z jego głównych przedsięwzięć na rzecz klubu jest telewizja internetowa Sandecja.TV. Ponadto Miłosz Jańczyk może pochwalić się wieloletnią współpracą z ogólnopolskimi koncernami telewizyjnymi Orange Sport oraz Polsat Sport. Jest szefem biura prasowego i mediów klubowych, odpowiadającym za współpracę z redakcjami na terenie całej Polski. Pełnił również funkcję rzecznika prasowego Sandecji. Miłosz Jańczyk jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis Univercity o specjalności "zarządzanie strategiczne".

 

Maciej Korzym - Dyrektor Sportowy

Maciej Korzym urodził się w Nowym Sączu i w styczniu 2004 roku rozpoczął treningi z pierwszą drużyną Sandecji Nowy Sącz. Jako zawodnik młodzieżowy przebywał na testach m.in. w Lechu Poznań czy Chelsea Londyn. Trzy dni po swoich 16. urodzinach zadebiutował w "Biało-Czarnych" barwach. Następnym klubem Macieja Korzyma była Legia Warszawa, gdzie zadebiutował w Ekstraklasie oraz europejskich pucharach. W dalszej karierze reprezentował barwy Odry Wodzisław, GKS-u Bełchatów, Korony Kielce, Podbeskidzia Bielsko-Biała, Górnika Zabrze i oczywiście Sandecji Nowy Sącz. Maciej Korzym regularnie występował w młodzieżowych reprezentacjach Polski.

 

Mateusz Dwojak - Dyrektor ds. Skautingu

Mateusz Dwojak w przeszłości był dyrektorem Akademii Sandecja, trenerem młodzieży oraz drugiej drużyny w naszym Klubie. Dyrektor ds. skautingu legitymuje się licencją trenerską UEFA A, brał udział w wielu stażach i kursokonferencjach.Łukasz Morawski - Przewodniczący Rady Nadzorczej.

Marcin Rolka - Członek Rady Nadzorczej.

Krzysztof Setlak - Członek Rady Nadzorczej.


2023.09.27

Bilety na mecz z KKS-em 1925 Kalisz

2023.09.27

Raport kartkowy przed sobotnim meczem

2023.09.26

Debiut Dariusza Krzysztofka

2023.09.26

Proces akredytacyjny na mecz z KKS-em Kalisz

2023.09.25

Podział punktów w meczu rezerw