1910 MKS SANDECJA Strona Oficjalna
Władze

W poniedziałek 15 maja 2017 roku w trybie nadzwyczajnym zebrała się Rada miasta Nowego Sącza w celu zmienienia formy prawnej Miejskiego Klubu Sportowego Sandecja. W jawnym głosowaniu decyzją Radnych Miasta przy 22 głosach za i jednym wstrzymującym się powołana została spółka akcyjna.

Miłosz Jańczyk – Prezes Zarządu

 


Z Sandecją związany od 2004 roku. Był inicjatorem, współzałożycielem oraz wieloletnim prezesem zorganizowanego ruchu kibicowskiego w Nowym Sączu, który po sformalizowaniu zaistniał, jako Stowarzyszenie Kibiców Sandecji. Jednym z jego głównych przedsięwzięć na rzecz klubu jest telewizja internetowa Sandecja.TV. Ponadto Miłosz Jańczyk może pochwalić się wieloletnią współpracą z ogólnopolskimi koncernami telewizyjnymi Orange Sport oraz Polsat Sport. Jest szefem biura prasowego i mediów klubowych, odpowiadającym za współpracę z redakcjami na terenie całej Polski. Pełni również funkcję rzecznika prasowego Sandecji. Miłosz Jańczyk jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis Univercity o specjalności "zarządzanie strategiczne".

 

 

Łukasz Skrzyński - Wiceprezes

Przygodę z piłką nożną rozpoczął w Wiśle Kraków, gdzie dwa razy sięgnął po tytuł Mistrza Polski Juniorów. Jako 19-latek zadebiutował w Pucharze UEFA, po czym został w rundzie wiosennej sezonu 1998/1999 został wypożyczony do Cracovii. Następnie reprezentował kielecką Koronę oraz Proszowiankę Proszowice.

W 2002 roku powrół do Cracovii, z drużyną "Pasów" wywalczył dwa awanse i w 2004 roku zadebiutował na poziomie Ekstraklasy. Po kilku latach spędzonych w Krakowie Łukasz Skrzyński przeniósł się do Polonii Warszawa, a następnie Zawiszy Bydgoszcz, gdzie po rozgrywkach 2013/2014 zakończył karierę, zostając dyrektorem sportowym w Zawiszy. Łącznie na boiskach Ekstraklasy nowy wiceprezes "Biało-czarnych" rozegrał 149 spotkań, zdobywając w nich trzy bramki.

 


Grzegorz Stawiarski – Doradca zarządu ds. relacji biznesowych.

Urodzony 07-04-1980, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne, fizjoterapia.

Przedsiębiorca, ukończył również specjalizację trenerską z piłki nożnej, trener II klasy. Właściciel firmy „Barbat” zajmującej się produkcja tekstyliów hotelowych. Prezes spółki „Sądecka Inicjatywa Sportowa”, oraz współwłaściciel spółek Gusto s.c oraz Sądeckie Kulinaria s.j. W przeszłości piłkarz MKS Sandecja, Sokół Stary Sącz, KS Dunajec na pozycji bramkarza. Od 2015 roku wiceprezes zarządu ds. finansowych KS Dunajec Nowy Sącz.

Łukasz Morawski - Przewodniczący Rady Nadzorczej.

Marcin Rolka - Członek Rady Nadzorczej.

Krzysztof Setlak - Członek Rady Nadzorczej.

Aktualizacja: 2021-10-23

2021.10.23

Zmiany w Pro Junior System

2021.10.22

Komunikat MKS Sandecja S.A.

2021.10.22

Terminy spotkań z Chrobrym, Arką oraz Skrą

2021.10.22

Pojedynek trenerów: Stawski - Dudek

2021.10.21

Historia spotkań ze Stomilem