1910 MKS SANDECJA Strona Oficjalna
Władze
W poniedziałek 15 maja 2017 roku w trybie nadzwyczajnym zebrała się Rada miasta Nowego Sącza w celu zmienienia formy prawnej Miejskiego Klubu Sportowego Sandecja. W jawnym głosowaniu decyzją Radnych Miasta przy 22 głosach za i jednym wstrzymującym się powołana została spółka akcyjna.

Arkadiusz Aleksander - Prezes

Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu Wydział: Zarządzania, Informatyki i Finansów oraz Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Kierunek: Wychowanie Fizyczne.

Jako zawodnik wystąpił dwa razy w seniorskiej Reprezentacji Polski B. Grał na poziomie Ekstraklasy w Śląsku Wrocław, Górniku Zabrze, Odrze Wodzisław Śl. Oraz Widzewie Łódź. Reprezentował również klub Cypryjskiej Ekstraklasy Nea Salamina Famagusta.  Był 3 krotnie wicekrólem strzelców 1 ligi w barwach Sandecji w sezonach 2010/11, 2011/12 oraz 2015/16. Łącznie w barwach naszego klubu wystąpił 126 razy zdobywając 63 gole. W latach 2016-2018 pełnił funkcję dyrektora sportowego. W tym okresie zespół Sandecji wywalczył historyczny awans do Ekstraklasy.

Odznaczony Tarczą Herbową „Zasłużony dla Miasta Nowego Sącza” oraz Krzyżem Małopolski „za zasługi dla sądeckiego sportu”.

Miłosz Jańczyk - Prokurent

Sądecki przedsiębiorca działający w branży IT, specjalizujący się w rozwiązaniach oraz produktach skierowanych dla branży medycznej i farmaceutycznej.

Z Sandecją związany od 2004 roku. Był inicjatorem, współzałożycielem oraz wieloletnim prezesem zorganizowanego ruchu kibicowskiego w Nowym Sączu, który po sformalizowaniu zaistniał, jako Stowarzyszenie Kibiców Sandecji. Jednym z jego głównych przedsięwzięć na rzecz klubu jest telewizja internetowa Sandecja.TV. Ponadto Miłosz Jańczyk może pochwalić się wieloletnią współpracą z ogólnopolskimi koncernami telewizyjnymi Orange Sport oraz Polsat Sport. Jest szefem biura prasowego i mediów klubowych, odpowiadającym za współpracę z redakcjami na terenie całej Polski. Pełni również funkcję rzecznika prasowego Sandecji. 40-letni prokurent jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis Univercity o specjalności "zarządzanie strategiczne".

Grzegorz Stawiarski – Doradca zarządu ds. relacji biznesowych.

Urodzony 07-04-1980, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne, fizjoterapia.

Przedsiębiorca, ukończył również specjalizację trenerską z piłki nożnej, trener II klasy. Właściciel firmy „Barbat” zajmującej się produkcja tekstyliów hotelowych. Prezes spółki „Sądecka Inicjatywa Sportowa”, oraz współwłaściciel spółek Gusto s.c oraz Sądeckie Kulinaria s.j. W przeszłości piłkarz MKS Sandecja, Sokół Stary Sącz, KS Dunajec na pozycji bramkarza. Od 2015 roku wiceprezes zarządu ds. finansowych KS Dunajec Nowy Sącz.

Łukasz Morawski - Przewodniczący Rady Nadzorczej.

Marcin Rolka - Członek Rady Nadzorczej.

Krzysztof Setlak - Członek Rady Nadzorczej.

Aktualizacja: 2021-02-10

2021.07.23

Robert Janicki wzmacnia szeregi Sandecji

2021.07.23

Komunikat w sprawie zespołu rezerw

2021.07.23

Przedłużenie współpracy z firmą ZARYS

2021.07.22

Maissa Fall zawodnikiem Sandecji

2021.07.22

Msza Św. w intencji sądeckiego sportu