1910 MKS SANDECJA Strona Oficjalna
Rafał Kubów trenerem przygotowania mentalnego
2022.02.04
Autor: Sebastian Stanek Fot. Adrian Maraś
Do sztabu szkoleniowego "Biało-Czarnych" dołączył Rafał Kubów, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie mentalne naszych zawodników.

Nowy członek sztabu współpracuje z zawodnikami piłki nożnej grającymi w Reprezentacjach Polski, Ekstraklasie i ligach zagranicznych. W piłce profesjonalnej pracował m.in w sztabie pierwszej drużyny Legii Warszawa, Legii II Warszawa, GKS Katowice, Zagłębie Sosnowiec, KGHM Zagłębie Lubin oraz w Reprezentacji Polski U-18, U-17 i U-19. Prelegent na wielu szkoleniach dla trenerów i zawodników m.in. wykłady na Kongresie Psychologii Sportu, Football Conference, prelekcje na międzynarodowych kursokonferencjach trenerskich i kursach UEFA A.

- Cieszę się, że dołączam do sztabu, który łączy profesjonalizm z pozytywnym nastawieniem. Przekonuje mnie postać trenera Dariusza Dudka, dla którego profesjonale przygotowanie mentalne jest ważne - powiedział Rafał Kubów.

Witamy trenerze na pokładzie i życzymy samych sukcesów z naszą drużyną.


2022.09.24

Remis w meczu kontrolnym

2022.09.22

Raport kartkowy po 11. kolejce

2022.09.21

Terminy spotkań z ŁKS-em i Bruk-Betem

2022.09.20

"Biało-Czarna" legenda

2022.09.19

Rezerwy remisują z Popradem Rytro