1910 MKS SANDECJA Strona Oficjalna
Przegląd prasy po środowym meczu
2021.04.30
Fot. Adrian Maraś
Po spotkaniu z Resovią Rzeszów lokalne oraz krajowe media podkreślają fakt podtrzymania świetnej passy przez naszą drużynę po remisie 1:1.

1LIGA.ORG

27. kolejka. Podsumowanie

16 mecz bez porażki - licznik Sandecji Nowy Sącz wciąż liczy kapitalną serię podopiecznych Dariusza Dudka. W pierwszej połowie zdecydowanie bliżsi gola byli goście, jednak zawodnicy Resovii byli bardzo nieskuteczni i w dogodnych sytuacjach trafiali w dobrze dysponowanego golkipera. (czytaj więcej)

 

GOL24

Fortuna 1 Liga. 16. mecz Sandecji z rzędu bez porażki. Tylko remis z Resovią

Fortuna 1 Liga. Sandecja Nowy Sącz kontynuuje znakomitą serię, którą rozpoczęła jeszcze w rundzie jesiennej. Zespół Dariusza Dudka nie przegrał w 16. meczu z rzędu. Tym razem gospodarze nie mieli sporo okazji do zdobycia bramki, za to Resovia postawiła twarde warunki i mogła wrócić do domu z kompletem punktów. (czytaj więcej)

 

 

resoviacy.pl

Remis o smaku zwycięstwa

Wyściskany i wycałowany przez kolegów z zespołu schodził do szatni po końcowym gwizdku Maksymilian Hebel, który zapewnił "Pasiakom" dopisanie punktu w tabeli. Do Nowego Sącza podopieczni Radosława Mroczkowskiego jechali nie bez obaw, bo seria meczów bez porażki w wykonaniu Sandecji może robić duże wrażenie. (czytaj więcej)

 

NASZSPORT.PL

Remis z Resovią. Seria meczów bez porażki nadal trwa!

Do Nowego Sącza zawitał były trener Sandecji, Radosław Mroczkowski, tym razem jako szkoleniowiec rywali. W kadrze Resovii na to spotkanie było dwóch zawodników związanych z naszym regionem. Byli to Karol Twardowski oraz były zawodnik „Biało-czarnych”, Kamil Słaby. (czytaj więcej)

 

 

Gazeta Krakowska

Sandecja nie wykorzystała przewagi i straciła dwa punkty

W meczu 27. kolejki I ligi Sandecja Nowy Sącz zremisowała u siebie z Resovią 1:1. Gospodarze przez ponad pół godziny grali w przewadze jednego zawodnika, strzelili bramkę, ale zaraz ją stracili. To 16. kolejny mecz podopiecznych trenera Dariusza Dudka bez porażki, ale w tych okolicznościach ten punkt nie może ich cieszyć. (czytaj więcej)

 

DTS24

Sandecja, czyli tak blisko, a tak daleko

To była ciekawa kolejka spotkań w I lidze. Było kilka niespodziewanych wyników, jak remis Sandecji, pogrom Puszczy w Niecieczy, czy odwrócenie losów spotkania Arki w Sosnowcu. (czytaj więcej)

 


2021.05.13

Wojciech Myć sędzią meczu z Radomiakiem

2021.05.13

Dawid Szufryn z nowym kontraktem

2021.05.12

#FortunaZaGole na rzecz Zuzi Kaproń!

2021.05.11

Poważna kontuzja Dawida Szufryna

2021.05.11

Przegląd prasy po meczu z Koroną