1910 MKS SANDECJA Strona Oficjalna
Przegląd prasy po sobotnim meczu
2021.09.14
Lokalne oraz krajowe media podkreślają po sobotnim meczu, że nasza drużyna po dłuższej przerwie wróciła do pierwszoligowych zmagań w efektownym stylu.

1LIGA.ORG

Sobota w F1L: Wygrana Korony, Sandecji i ŁKS

Sandecja Nowy Sącz odniosła prawie po miesiącu kolejną wygraną. Tym razem podopieczni Dariusza Dudka pewnie wygrali z GKS Jastrzębie. W 19. minucie Kamil Słaby bardzo mocnym strzałem głową pokonał golkipera, a kolejne gole padły pod koniec spotkani. Najpierw na listę strzelców wpisał się Michał Walski, a później Błażej Szczepanek. (czytaj więcej)

GOL24

Sandecja Nowy Sącz na… „trójkę”. Wróciła po trzech tygodniach i strzeliła trzy bramki

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz udanie powrócili do rywalizacji w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Przypomnijmy, że swój ostatni mecz na pierwszoligowym poziomie podopieczni trenera Dariusza Dudka zanotowali jeszcze 22 sierpnia (porażka 1:2 z GKS w Tychach). Tym razem „Duma Krainy Lachów” zeszła z boiska z tarczą, odnosząc swoją trzecią glorię w bieżącej kampanii. (czytaj więcej)

GKS JASTRZĘBIE

[RELACJA] GKS Jastrzębie 0-3 Sandecja Nowy Sącz

Od początku spotkania nieznaczną przewagę osiągnęli przyjezdni, ale w pierwszym kwadransie nie zagrozili bramce strzeżonej przez Reclafa. W 17. minucie blisko oddania celnego strzału z narożnika pola karnego był Słaby, który minimalnie się pomylił, ale dwie minuty później dał swojemu zespołowi prowadzenie, umieszczając piłkę w bramce uderzeniem głową z kilku metrów. Cztery minuty później z około 30 metrów niecelnie uderzał Słodowy i była to niestety jedna z niewielu sytuacji, która zakończyła się naszym strzałem. (czytaj więcej)

NASZSPORT.PL

Wysokie zwycięstwo Sandecji w Jastrzębiu!

Sandecja Nowy Sącz po dłuższej przerwie wróciła w kapitalnym stylu! Podopieczni trenera Dariusza Dudka pewnie pokonali zespół GKS-u Jastrzębie. (czytaj więcej)

PILKANOZNA.PL

Fortuna 1. Liga: Pewny triumf Sandecji

W drugim sobotnim meczu na poziomie Fortuna 1. Ligi GKS Jastrzębie zmierzyło się z Sandecją Nowy Sącz. Trzy punkty zgarnęli goście. (czytaj więcej)

DOBRY TYGODNIK SĄDECKI

Sandecja efektownie wróciła na pierwszoligowe boiska

I liga. Sandecja Nowy Sącz po bardzo dobrym spotkaniu odniosła pewne zwycięstwo w Jastrzębiu. Podopieczni Dariusza Dudka zagrali pierwszy raz od trzech tygodni. (czytaj więcej)