1910 MKS SANDECJA Strona Oficjalna
Przegląd prasy po meczu w Niecieczy
2023.05.22
Autor: Sebastian Stanek Fot. Adrian Maraś
Sprawdzamy, jak na sobotnie spotkanie naszego zespołu, który w Niecieczy zmierzył się z tamtejszym Bruk-Betem zareagowały krajowe oraz lokalne media.

1liga.org

Sobota w F1L: Dublet Rodado w meczu z Podbeskidziem

Dwa piątkowe mecze obfitowały w bramki. Podobnie było w sobotę. Termalika i Wisła wysoko wygrały swoje mecze, a w Rzeszowie padł bramkowy remis.(czytaj więcej)

 

termalica.brukbet.com

OSŁABIENI STRZELAJĄ I WYGRYWAJĄ!

Spotkanie z zdegradowaną już do drugiej ligi Sandecją nie było dla „Słoni” łatwe. Długo nie mogli znaleźć sposobu na jej defensywę. Skutecznością błysnęli grając w osłabieniu.(czytaj więcej)

 

 

pilkanozna.pl

I liga: Termalica wciąż walczy o awans

Termalica nie składa broni i wciąż walczy o bezpośredni awans do PKO BP Ekstraklasy. "Słonie" po festiwalu strzeleckim w końcówce spotkania zwyciężyły z Sandecją w 32. kolejce ligowej. (czytaj więcej)

 

sportowefakty.wp.pl

Imponujący finisz Bruk-Betu Termaliki Nieciecza

Nawet w dziesięciu Bruk-Bet Termalica Nieciecza potrafił strzelić trzy gole Sandecji Nowy Sącz. W wygranym 3:0 meczu pokazał dużą ambicję.(czytaj więcej)

 

 

dts24.pl

Fortuna I Liga. Bruk-Bet pokonał Sandecję pomimo gry w osłabieniu

Sandecja zmierzyła się dziś w Bruk-Betem Termalica Nieciecza w ramach 32. kolejki Fortuna I Ligi. Rywale potrzebowali kompletu punktów, aby w dwóch ostatnich meczach rywalizować o bezpośredni awans do Ekstraklasy. Miejscowi kończyli mecz w osłabieniu. W 50. minucie spotkania, drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Farbiszewski.(czytaj więcej)

 

sadeczanin.info

Grali w przewadze, ale rywale byli lepsi. Sandecja Nowy Sącz nadal przegrywa

To już pewne, że w przyszłym sezonie Sandecja zagra w piłkarskiej drugiej lidze. Zawodnicy z Nowego Sącza tydzień temu pokonali jednak lidera rozgrywek – ŁKS Łódź. Tym razem okazali się zdecydowanie słabsi od Bruk-Bet Termalici Nieciecza.(czytaj więcej)

 


2023.05.25

Raport kadrowy przed meczem z Podbeskidziem

2023.05.25

Kolejna wygrana rezerw

2023.05.24

Historia spotkań z Podbeskidziem

2023.05.22

Sprzedaż biletów na mecz z Podbeskidziem

2023.05.22

Przegląd prasy po meczu w Niecieczy