1910 MKS SANDECJA Strona Oficjalna
Maciej Korzym i Mateusz Dwojak odchodzą z Klubu
2023.12.04
Autor: Sebastian Stanek
Z dniem 4 grudnia 2023 roku z naszego Klubu odchodzą dyrektor sportowy Maciej Korzym oraz dyrektor ds. skautingu Mateusz Dwojak.

Maciej Korzym, znany z ligowych boisk jako piłkarz m.in. Legii Warszawa, Korony Kielce i oczywiście Sandecji Nowy Sącz od początku czerwca bieżącego roku był doradcą Zarządu ds. sportowych, po czym objął funkcję dyrektora sportowego.

Mateusz Dwojak był odpowiedzialny za wyszukiwanie młodych, zdolnych zawodników nie tylko z naszego regionu, ale także całego kraju. W przeszłości był dyrektorem Akademii Sandecja, trenerem młodzieży oraz drugiej drużyny w naszym Klubie.

Maciejowi i Mateuszowi dziękujemy za pracę wykonaną na rzecz naszego Klubu, życzymy samych sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym.


2024.02.19

Proces akredytacyjny na mecz z Zagłębiem II Lubin

2024.02.18

Karol Smajdor wypożyczony do Podhala

2024.02.16

Sprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem II Lubin

2024.02.15

Przemysław Staniek dyrektorem ds. marketingu i komunikacji

2024.02.15

Proces akredytacyjny na rundę wiosenną