1910 MKS SANDECJA Strona Oficjalna
Jaw Trans sponsorem Sandecji
2021.07.13
Fot. sandecja.pl
Z przyjemnością informujemy, że nowym partnerem "Biało-czarnych" została firma Jaw Trans, której logotyp znajdzie się na spodenkach naszej drużyny.

Jaw Trans to firma, która od wielu lat świadczy w naszym regionie usługi transportowe oraz wynajmu sprzętu budowlanego. Wykwalifikowana kadra oraz szeroki zakres świadczonych usług sprawia, że nasz nowy partner jest jednym z liderów na lokalnym rynku, biorąc udział w wielu inwestycjach.

 

- Cieszymy się, że kolejny lokalny przedsiębiorca postanowił nawiązać współpracę z naszym klubem. W ramach rocznej umowy logo firmy Jaw Trans znajdzie się na spodenkach "Biało-czarnych". Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie układała się wzorowo i przyniesie wiele sukcesów dla obu stron - powiedział Arkadiusz Aleksander, Prezes MKS Sandecja S.A.

 


2021.07.23

Robert Janicki wzmacnia szeregi Sandecji

2021.07.23

Komunikat w sprawie zespołu rezerw

2021.07.23

Przedłużenie współpracy z firmą ZARYS

2021.07.22

Maissa Fall zawodnikiem Sandecji

2021.07.22

Msza Św. w intencji sądeckiego sportu