1910 MKS SANDECJA Strona Oficjalna
Dudek: mówię to od pierwszego spotkania
2021.09.11
Fot. Adrian Maraś
Trener naszego zespołu zaznaczył na pomeczowej konferencji prasowej, że wygrana z GKS-em 1962 Jastrzębie była z kategorii zwycięstwa za przysłowiowe sześć punktów.

- W pierwszych słowach chciałbym podziękować zawodnikom za zaangażowanie, taktykę, wolę walki i zwycięstwa. Na pewno to są bardzo ważne punkty, te mecze, to spotkania o sześć punktów. Mamy swój cel, chcemy sie utrzymać, mówię to od pierwszego spotkania. Dzisiaj było bardzo trudno, martwiłem się o to spotkanie, jak moi zawodnicy będa wyglądali fizycznie, bo wiecie państwo, że cztery mecze graliśmy w przeciągu dwóch tygodni, potem mieliśmy trzy tygodnie przerwy i naprawdę dzisiaj obawiałem się tego spotkania, szczególnie pod względem fizycznym. Chłopaki wytrzymali, pokazali, że są dobrze przygotowani, czeka nas teraz szybka regeneracja, bo w środę mamy przełożone spotkanie z Puszczą, w sobotę z Koroną Kielce. Na pewno to jest trudne, bo gramy wszystkie mecze na wyjeździe, więc szczególnie doceniam to zwycięstwo i zaangażowanie mojego zespołu - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej trener naszego zespołu, Dariusz Dudek.

 

 

- Powiem tak, wcześniejsze mecze, które rozgrywaliśmy u siebie czy to na wyjeździe, zwykle to było tak, jeżeli była przegrana lub remis, to było to na styku. Wszystko odbywało się tak, że albo my strzelamy i wygrywamy lub przeciwnik strzela i wgrywa. W dużym stopniu te mecze wyglądały na bardzo fajnym poziomie, dzisiaj w wielu momentach byliśmy tłem dla Sandecji i to mnie martwi. Druga taka rzecz, w pewnym momencie chwyciliśmy, szczególnie w drugiej połowie, dobry moment, dobre rzeczy, przez pół godziny wyglądało to całkiem przyzwoicie, ale uważam, że to była taka gra dla gry, nie o to chodzi w piłce. Chodzi, żeby stwarzać sytuacje, strzelać bramki, męczyć przeciwnika, natomiast my graliśmy "granie dla grania", być może było to spowodowane ustawieniem Sandecji, ale tak naprawdę nie stwarzaliśmy dużego zagrożenia i to jest z mojej strony też zmartwienie - powiedział szkoleniowiec GKS-u 1962 Jastrzębie, Jacek Trzeciak.


2021.09.16

Historyczna kolejka! VAR we wszystkich meczach Fortuna 1 Ligi!

2021.09.16

Przegląd prasy po meczu w Niepołomicach

2021.09.16

Puszcza - Sandecja w liczbach

2021.09.16

Klasyfikacja strzelców i asystentów po meczu z Puszczą

2021.09.16

Dudek: musieliśmy się przełamać