1910 MKS SANDECJA Strona Oficjalna
DB Patron partnerem Sandecji
2021.09.13
Fot. sandecja.pl
Wiodąca firma brokerska DB Patron sp. z o.o. dołącza do "Biało-czarnej" rodziny, nawiązując współpracę z naszym klubem.

DB Patron sp. z o.o. to jedna z wiodących firm brokerskich działających na południu Polski o znaczącym udziale w rynku pośrednictwa ubezpieczeń gospodarczych. Działalność brokerską prowadzi od grudnia 2006 roku. Kilkaset dużych firm i instytucji z różnych branż i sektorów gospodarki z całej Polski zaufało już naszemu nowego partnerowi.

 

Bieżąca obsługa ponad 70 międzynarodowych i krajowych flot samochodowych (około 8000 pojazdów), likwidacja ponad 1000 szkód rocznie czy pośrednictwo w wystawianiu ponad 600 gwarancji ubezpieczeniowych w każdym roku to statystyki, które niewątpliwie świadczą o skali działalności DB Patron z podmiotami prowadzącymi działalność gospodarczą.

 

- Sandecja Nowy Sącz to klub z ogromnymi tradycjami, znany w całej Polsce, dlatego cieszymy się z ponownej współpracy. Wierzymy głęboko, że nasza relacja będzie pasmem sukcesów z korzyścią dla obu stron - powiedział Marek Grądziel, prezes DB Patron.

 

- Do grona naszych partnerów dołącza kolejna firma, która w szczególności dba o dobro klienta i jego komfort. Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować za zaufanie i zachęcić do skorzystania z usług DB Patron, zyskując gwarancję pełnego profesjonalizmu - powiedział p.o. prezesa MKS Sandecja S.A., Łukasz Morawski.


2021.09.16

Historyczna kolejka! VAR we wszystkich meczach Fortuna 1 Ligi!

2021.09.16

Przegląd prasy po meczu w Niepołomicach

2021.09.16

Puszcza - Sandecja w liczbach

2021.09.16

Klasyfikacja strzelców i asystentów po meczu z Puszczą

2021.09.16

Dudek: musieliśmy się przełamać